Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak wybrać kategorie na swoich filmach z YouTube

Może ta dziewczyna zostanie gwiazdą YouTube’a i ma srebrny guzik do zdobycia 100 000 subskrybentów? Móc! Życzę jej tego z całego serca, ale zacznijmy od początku.

Istnieje wiele powodów, dla których warto przeczytać ten nektar. Jednym z nich może być posiadanie kanału YouTube i tworzenie filmów. Po drugie – może jesteś na początku swojej przygody w tym obszarze? Wcale by mnie to nie zdziwiło, bo czasem w mojej głowie pojawiała się myśl: „Dlaczego nie rzucić tego wszystkiego i zostać YouTuberem? Zacznijcie dzień i kolejny film z magicznym hasłem: Witajcie kochani, witajcie na moim kanale, dzisiaj mówimy o…”. Innym argumentem może być to, że pomagasz komuś prawidłowo skonfigurować ten kanał. A może po prostu wiesz, że warto przeczytać nasze nektary, bo dzięki nim możesz poszerzyć lub utrwalić swoją wiedzę? Do jakiejkolwiek grupy potencjalnych czytelników należysz, zapraszam do zapoznania się z kolejną dawką wiedzy.

Jak kategoryzować swoje filmy w YouTube i wyświetlać je w swoim profilu?

Jak ustawić osobne kategorie filmów, aby pojawiały się na stronie głównej?

Jeśli chodzi o mój szydełkowy kanał to mam na przykład:

Profesjonalne i kompleksowe pozycjonowanie

Sprawdź naszą >> OFERTA > OFERTA > OFERTA

Jak Chcesz stworzyć przyciągający tłumy film na YT, aby promować swój kanał?

W tej sekcji zebrałem nie tylko wskazówki, jak stworzyć dobry film na YouTube, ale także jak podejść do nagrywania filmów obejmujących cały kanał. Więc nie chodzi tylko o stworzenie filmu, ale także o dopasowanie go do innych ujęć, które robisz, aby dotrzeć do właściwych osób i wzbudzić ich zainteresowanie.

W końcu wiesz już, że każdy film na Twój biznesowy kanał YouTube powinien być zgodny z wcześniej ustaloną strategią. Poniżej znajduje się 10 podstawowych zasad, których należy przestrzegać podczas tworzenia kreacji sugerowanych przez sam YouTube. W rzeczywistości jest to rozszerzenie czterech punktów przedstawionych powyżej, dotyczących budowania strategii kanału YT.

1. Twórz treści, którymi inni będą chcieli się dzielić

Taka miniatura prawdopodobnie nie obsługuje kliknięć.

Możesz to jednak zmienić — po prostu użyj programu Photoshop lub bezpłatnego programu Canva, aby utworzyć własne miniatury do swoich filmów. Najlepiej stworzyć je w charakterystycznym stylu, który wyróżni Twój kanał na tle innych.

6. Link do siebie!

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad