Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak wyeliminować film na YouTube od innej osoby?

W dzisiejszych czasach zrobienie fajnego filmu nie wymaga wiele — prawie każdy ma aparat lub smartfon z możliwością nagrywania filmów. Jak najlepiej przedstawić nasze kinematografie znajomym? Oczywiście na YouTubie. Dzięki YouTube nasze filmy mogą podziwiać nie tylko znajomi, ale także tysiące innych internautów. Jeśli wierzyć YouTube, stronę odwiedzają setki milionów internautów z całego świata. Obecnie w serwisie znajdują się miliony kanałów użytkowników (tj. kont serwisowych), a co minutę przesyłanych jest ponad 24 godziny nagrań, nawet filmów 3D. Strona korzysta z technologii Flash, ale testowana jest również technologia HTML 5, która nie wymaga od użytkownika instalacji wtyczki Adobe Flash Player do oglądania filmów. Aby przesłać film do YouTube, musimy stworzyć własny kanał filmowy. Sieć daje nam praktycznie nieograniczoną przestrzeń dla naszej kreatywności i jest bezpłatna. Ponieważ niektórym użytkownikom korzystanie z serwisu po raz pierwszy może sprawiać trudności, przygotowaliśmy mały przewodnik. Doradzamy jak wgrać nasz film i edytować go za pomocą narzędzi serwisu. Warto wiedzieć, że YouTube daje możliwość dość obszernej edycji filmu bez instalowania jakiejkolwiek aplikacji – możemy przycinać klipy i łączyć je z innymi, możemy poprawić ich wygląd, dodać podkład muzyczny i napisy. Wszystko dzieje się zdalnie na serwerach YouTube. Przekonajmy się, jakie to proste. Rejestracja w serwisie Aby utworzyć własny kanał YouTube, należy założyć konto Google. Osoby posiadające już takie konto (np. w Gmailu, Picasie) mogą wykorzystać te dane do logowania.

Zacznijmy od zera – utwórz nowe konto Google. Na głównej stronie youtube.com kliknij polecenie „Utwórz konto” w prawym górnym rogu. Przechodzimy do strony rejestracji, gdzie musimy wypełnić obowiązkowe pola. Najpierw podajemy nasz adres e-mail (nie musi to być Google) oraz nowe hasło – wykorzystujemy te informacje do logowania się na Twoje konto Google. Wskazujemy również kraj, w którym korzystamy z usługi (oczywiście dla większości czytelników będzie to Polska) oraz datę urodzenia, co pozwala YouTube sprawdzić, czy możemy oglądać treści 18+. Przepisz również kod weryfikacyjny widoczny na obrazku i na koniec (choć tak naprawdę powinniśmy to zrobić na początku) przeczytaj Regulamin i zaakceptuj go (kliknij przycisk Akceptuj.

Utwórz moje konto), aby zakończyć tworzenie konta. Na podany adres e-mail otrzymujemy wiadomość z linkiem aktywacyjnym, w który musimy kliknąć.

Kanał osobisty czy konto marki?

Za pomocą konta Google możesz oglądać filmy z YouTube i subskrybować kanały. Jeśli jednak chcesz dodać własny film, musisz utworzyć kanał. Jeśli chcesz współpracować z innymi, musisz połączyć to z kontem marki.

Weź udział w filmie YouTube w określonym momencie

Jeśli nosisz odzież mobilną, proces jest prosty. Nous lisons la vidéo et lorsque nous arrivons à la minute où nous voulons la partager, nous la mettons en pauza. Après Cella, po prostu kliknij „Udostępnij” i skopiuj link. Adres wideo z precyzją chwili où vous avez arrêté la video sera copée dans le presse-papiers.

Comme vous pouvez le voir, il est est est est est niezwykle łatwe de partager une vidéo au moment précis. Vous avez quelques options pour pouvoir le realer. Na YouTube jest wiele interesujących funkcji i sztuczek. Tant pour ceux qui apprècent son contenu que pour ceux qui creent du contenu pour ce grand réseau social.

Jak trwale usunąć inne kanały YouTube z mojego telefonu?

Nie ma jednego prostego sposobu na usunięcie czyjegoś kanału YouTube. Istnieją jednak inne opcje, np. B. Skontaktować się z właścicielem kanału i poprosić go o usunięcie kanału. Możesz również zgłosić kanał jako spam do YouTube, ponieważ zawiera nieodpowiednie treści. Aby zgłosić kanał, wykonaj następujące czynności:

Uwaga: użycie tej metody wymaga od producentów treści naruszenia pewnych zasad YouTube.

Specyfika YouTube

Powyższe odniesienia ogólnie. Zwłaszcza w przypadku udostępniania filmów z YouTube na blogu sytuacja jest nieco inna ze względu na warunki korzystania z YouTube. Udostępniając treści w serwisie YouTube, autorzy akceptują warunki użytkowania. Regulamin ten przewiduje między innymi, że taki użytkownik nie tylko udziela innym użytkownikom licencji na dostęp do opublikowanych treści, ale także na korzystanie z tych treści, w tym ich powielanie i rozpowszechnianie za pomocą środków dostępnych w serwisie YouTube.

«8. Licencjonowane prawa

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad