Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak wyeliminować wideo na YouTube bez bycia właścicielem?

Myślę, że to naprawdę dobra wiadomość, ponieważ wiem z własnego doświadczenia, że ​​brak odpowiedzi na tweety może być trochę demotywujący. Jeśli faktem jest, że aż 90% użytkowników nie podejmuje żadnych działań, to jednoznaczne poinformowanie nas, ile osób widziało nasz post, jest naprawdę przydatną zmianą. Aby sprawdzić rzeczywisty zasięg tweeta jako właściciel konta, musisz przejść do statystyk. Teraz wystarczy wiedzieć na pierwszy rzut oka, że ​​nasz tweet jest transmitowany przez algorytmy i dociera do ludzi.

Jeśli Musk skupi się tylko na wprowadzaniu tak cennych innowacji i opanuje całkowity chaos i dezorganizację, które wprowadził na Twitterze, przyszłość platformy nie będzie wyglądać tak ponuro. Elon zawsze powtarza, że ​​chociaż krytyka pod jego adresem jest ogromna, oczy Twittera rosną, a mundial w Katarze był przykładem kondycji platformy.

Tania subskrypcja YouTube

Argentyńska usługa YouTube Premium to prawdopodobnie najlepsza dotychczas oferta. Miesięczny koszt to tylko 119 ARS (argentyńskie peso), czyli około 5 zł w przeliczeniu na złotówki!

The Internet Archive

Pozwól, że przedstawię Ci Internet Archive, bibliotekę non-profit z bezpłatnymi książkami, filmami, oprogramowaniem, muzyką, stronami internetowymi, w zasadzie internetem, który znamy jako ludzie . wykonane treści.

Jeśli nic nie znalazłeś, gdy pobrałeś tytuł filmu lub tytuł w ostatnim kroku, zawsze możesz skorzystać z wyszukiwarki Google i zobaczyć, co się pojawi.

Rozwiązanie: Licencja Creative Commons

Pierwszym rozwiązaniem jest sprawdzenie, czy utwór, którego chcesz użyć, został udostępniony na tak zwanej licencji Creative Commons.

Creative Commons to system licencjonowania, w ramach którego właściciel praw autorskich umożliwia użytkownikom korzystanie z ich dzieł pod pewnymi warunkami. Licencje Creative Commons stanowią swoistą alternatywę dla klasycznego modelu licencjonowania praw autorskich, w którym obowiązuje zasada „wszystkie prawa zastrzeżone” i zastąpiona zasadą „niektóre prawa zastrzeżone” – przy poszanowaniu zasad prawa autorskiego.

Wstajesz rano, pijesz szybką kawę i przeglądasz wiadomości w Google. W międzyczasie zajrzyj też na swój kanał YouTube.

Dziwne, ale w aplikacji jest błąd. Odświeżasz się, myślisz i nie wiesz o co chodzi? Cóż, prawdopodobnie zostałeś zbanowany.

Tak zaczął się mój nowy tydzień po kwarantannie. Otrzymałem wiadomość e-mail z powiadomieniem, że to konto zostało zamknięte z powodu powtarzających się lub rażących naruszeń zasad YouTube dotyczących nagości i pornografii. Gdybym nie mógł zalogować się na nasz kanał przez YouTube Studio, uznałbym to za spam i phishing. Niestety prawda była inna. Zanim poszedłem do domu do pracy, szybko napisałem odwołanie. To musiał być błąd w algorytmie, prawda? Twórcy YouTube otrzymują dziesiątki takich e-maili o naruszeniu praw autorskich, a 99% tych decyzji zostaje uchylonych w wyniku odwołania. Tak musiało być w tym przypadku.

Nie ma nic złego w cytowaniu klasyków, bo po przyjściu do pracy dostałem maila, że ​​moje odwołanie zostało odrzucone (dosłownie po 10 minutach mieszkam tuż obok miejsca pracy). Zimny ​​pot spłynął mi po plecach, a oczy pociemniały. W szczególności temat wielokrotnych naruszeń doprowadza mnie do rozpaczy. W końcu wszyscy wiemy, że w Mechwarrior 5 Mercenaries nikt nie grzmi tak mocno, jak dwa gigantyczne mechy. To jedyny serial w ciągu ostatnich kilku miesięcy, który mógł mieć naprawdę ostre sceny.

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad