Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak zamknąć sesję Tiktok na PC

Aby zachęcić do wzajemnej życzliwości, TikTok, wiodąca platforma krótkich filmów wideo, wprowadza dwie nowe funkcje. Ta pierwsza daje twórcom większą kontrolę nad komentarzami dodawanymi do ich filmów, a druga zachęca użytkowników do ponownego rozważenia publikowania obraźliwych lub nieodpowiednich komentarzy. TikTok ma na celu stworzenie przyjaznego i bezpiecznego środowiska dla swoich użytkowników, w którym relacje i dyskusje oparte są na wzajemnym szacunku i życzliwości.

Większa kontrola nad komentarzami

Depuis le navigatore

Twitter zapewnia pewność, że nasi utilisateurs de plusieurs manitépes etérification degustacja referencji de se déconnecter de Twitter sur tous les devices

Widzisz na smartfonie lub telefonie komórkowym, widzisz Twittera, gdy masz tablicę w linii i wykonaj kolejne kroki:

Jakie są kroki, aby wylogować się z przejęcie konta tik?

Proces wylogowania się z konta TikTok jest bardzo prosty i można go wykonać w dowolnym momencie. Niezależnie od tego, czy chcesz zarejestrować się przy użyciu innego konta, utworzyć nowe, czy po prostu przestać na jakiś czas korzystać z platformy wideo.

Dostęp do tej metody można uzyskać za pośrednictwem oficjalnej aplikacji mobilnej, a także na stronie internetowej TikTok. Ich procesy są podobne i jak to zrobić, wyjaśniono poniżej.

Widzisz czyjś profil, nawet jeśli go nie obserwujesz?

Tak, po zaprzestaniu obserwowania możesz zobaczyć profil osoby. Widzisz czyjś profil na liście obserwujących tylko wtedy, gdy obserwuje Cię lub na liście wyszukiwania, gdy szukasz kogoś na TikTok. Ta osoba nie pojawi się na poniższej liście, jeśli przestaniesz ją obserwować.

Kiedy przestajesz obserwować kogoś na TikTok, przestajesz widzieć jego filmy. Możesz jednak otrzymać zalecenie ponownego obserwowania tej osoby.

Nie, nie otrzymasz powiadomienia, jeśli przestaniesz ich obserwować. Jeśli nie podobają Ci się treści tej osoby lub chcesz przestać oglądać jej filmy, możesz przestać ją obserwować bez powiadomienia. Ale możesz je zobaczyć, kiedy tylko chcesz. Jedynym sposobem, w jaki użytkownik może to sprawdzić, jest sprawdzenie listy obserwujących lub listy profili, jeśli nadal ich obserwujesz.

Nie będziesz otrzymywać powiadomień ze swojego konta

Jeśli wylogujesz się z konta TikTok, nie będziesz już otrzymywać powiadomień o tym, co dzieje się na Twoim koncie. Jest to przydatne, gdy chcesz zrobić sobie przerwę od aplikacji, w tym czasie nie zobaczysz, kto lubi Twoje filmy, komentarze lub wiadomości bezpośrednie, dopóki nie wrócisz do aplikacji i nie zalogujesz się na swoje konto.

Jeśli wylogujesz się z TikTok, Twój profil i treści będą nadal widoczne dla obserwujących i osób szukających Twojego konta, ponieważ nie usunąłeś konta, wszystkie dane Twojego profilu i przesłane treści na platformie są widoczne każdemu, kto przychodzi na TikTok i chce zobaczyć treści, które oferujesz.

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad