Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak zapisać wideo tiktok w galerii

TikTok to aplikacja do tworzenia własnych filmów. Pozwala nagrywać filmy bezpośrednio w aplikacji lub tworzyć filmy z materiałów zapisanych w pamięci smartfona. Klipy można wzbogacić muzyką w tle. Możesz także oglądać filmy innych użytkowników na TikTok. Jeśli spodobał Ci się film i chcesz go pobrać, ten przewodnik jest dla Ciebie. Najprostszym sposobem jest zapisanie filmu, który Cię interesuje, jako wideo. Aby to zrobić, kliknij sekcję „Udostępnij” i wybierz „Zapisz”. Film zostanie pobrany do aplikacji iPhone Photos. Ponadto aplikacja Zdjęcia generuje osobny album o nazwie TikTok, w którym przechowywane są wszystkie filmy pobrane z tej aplikacji. Nie wszystkie filmy na TikTok mają opcję zapisywania bezpośrednio w pamięci telefonu. W takim przypadku wideo można pobrać jako łącze. Jednak do tego potrzebne będzie konto na Instagramie. Następnie naciśnij przycisk Udostępnij, aby pobrać wideo i wybierz Instagram Story. Aplikacja przeniesie Cię do interfejsu Instagram Story. Na tym poziomie możesz pobrać wideo na swój profil na Instagramie i anulować pobieranie. Jeśli nie podoba Ci się ścieżka dźwiękowa filmu, możesz zapisać ją jako GIF. Aby to zrobić, kliknij przycisk „Udostępnij” i wybierz „Zapisz jako GIF”. Dzięki aplikacji TikTok na iOS możesz także korzystać z funkcji Live Photo. Jedną z zalet zapisywania wideo w ten sposób jest to, że można je również ustawić jako tapetę.Innym sposobem na pobranie wideo z TikTok na iPhone’a jest zapisanie go za pomocą zewnętrznej aplikacji. Pokażemy Ci, jak to zrobić na przykładzie aplikacji Total.

Po wybraniu żądanego filmu kliknij Kopiuj łącze.

Otwórz aplikację Total i kliknij ikonę kuli ziemskiej w prawym dolnym rogu. Wklej link do pola wyszukiwania i naciśnij Enter. Aplikacja odtworzy wideo i możesz pobrać wideo. Na koniec wybierz miejsce, w którym chcesz zapisać wideo i gotowe! Możesz także udostępniać pobrane filmy znajomym. Możesz to zrobić zarówno z aplikacji Total, jak i ze smartfona.

Jak zapisać koncepcje TikToka w rolce z aparatu?

Może się okazać, że po nagraniu konceptu chcesz zachować nagranie, ale niekoniecznie chcesz je opublikować. Nie ma bezpośredniej opcji zapisywania wersji roboczych w rolce z aparatu, ale na szczęście istnieje sposób na zapisywanie ujęć.

Alternatywnie, jeśli chcesz zapisać wersję roboczą bez znaku wodnego TikTok:

Znajdź szkic wideo na Tik-Tok

Te szkice są zapisane w galerii. Jeśli ustawisz je jako prywatne, nikt ich nie zobaczy, więc pozostaną tam, dopóki nie zdecydujesz się ich użyć. Jeśli chcesz je opublikować, możesz je znaleźć w galerii aplikacji, a oto procedura:

 1. Wybierz ikonę w górnym rogu o nazwie 0027 + 0027$, jakbyś często chciał nagrywać wideo.
 2. Wybierz Prześlij, to prawy dolny ekran.
 3. Wybierz film z galerii, który jest w wersji roboczej.
 4. W razie potrzeby ułóż wideo i naciśnij Dalej.
 5. W razie potrzeby dodaj napisy.
 6. Ustaw prywatność i kliknij Prześlij.

Jak zapisywać filmy na TikTok bez publikowania?

Możesz zapisać swój film TikTok bez publikowania go, wykonując następujące czynności:

1. Otwórz aplikację TikTok na urządzeniu mobilnym z systemem Android lub iOS.

Nalej garnek Brouillons TikTok

 • Zaloguj się do profilu użytkownika TikTok.
 • Wybierz trzy pionowe punkty znajdujące się en haut à droite.
 • Naciśnij «Prywatność i bezpieczeństwo > Personalizacja i kobiety».
 • Puis «Télécharger les données TikTok»
 • Cell ouvrira une fenêtre, tapeurs sur «Demander le fichier de données» (tixagb_14,tixagb_14) Entixag Popyt 1 do 2 godzin pour êtretricée, poczekaj, maksymalnie 4 godziny po naładowaniu.

C’est la bonne façon de supresor un bruillon de votre Gallery, de recuperar le content perdu du du réseau social et de le rendre dostępne dla przyszłych możliwości.

Esta web utiliza cookies propias y de terceros para su correcto funcionamiento y para fines de afiliación y para mostrarte publicidad relacionada con sus preferencias en base a un perfil elaborado a partir de tus hábitos de navegación. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Więcej informacji
Privacidad