Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak zarabiać pieniądze, przesyłając filmy do YouTube?

YouTube wprowadził funkcję, dzięki której płacisz za każdym razem, gdy ktoś udostępni Twój film na Twitterze, Facebooku, Google Plus i innych platformach mediów społecznościowych.

Użyj tej funkcji, aby zarabiać na udostępnianiu swoich filmów. Gdy ktoś udostępni Twój film na platformie mediów społecznościowych, otrzymasz zapłatę. To jeden z najskuteczniejszych sposobów zarabiania pieniędzy za oglądanie filmów.

Dołącz do Ganar Dinero VIENDO FILMY

Obecnie YouTube przechodzi na bardzo popularną platformę, na której można łatwo zarobić pieniądze na morzu. Z tego powodu możesz spodziewać się więcej filmów z Internetu na filmach na YouTube.

Existen muchas otras maneras de generar ganancias ya sea mediate application de juegos entre otras mass, sin embargo, la Alternativea de ver video es una opción que en ocasions pas desapercibida debelada demoso.

Czym są krótkie filmy w YouTube?

Jest to zintegrowana platforma YouTube, która umożliwia tworzenie krótkich jednominutowych filmów z efektami i muzyką. YouTube Shorts został dodany do oryginalnej aplikacji we wrześniu 2020 r. Jednak stał się dostępny dla wszystkich użytkowników na całym świecie dopiero w lipcu 2021 r.

Aby korzystać z krótkich filmów w YouTube, wykonaj następujące czynności:

Ile możesz zarobić na obejrzeniu w YouTube?

Przede wszystkim należy pamiętać, że YouTube płaci twórcom za oglądanie ich filmów. Świetnym przykładem jest Karol Friz Wiśniewski i jego kanał YouTube o tej samej nazwie. Aby zilustrować cały proces, wybraliśmy tego kreatora, ponieważ jest on obecnie jednym z najpopularniejszych. To on zapoczątkował projekt „Ekipa”, który młodsi widzowie znają głównie z pracy na YouTube.

Starsi odbiorcy po raz pierwszy usłyszeli o nim, gdy dzieciaki oszalały na punkcie słynnych lodów powstałych we współpracy Ekipy i Korala.

Filmy Friza należą obecnie do najpopularniejszych w YouTube. Każdy wydany odcinek gromadzi od 1 do 3 milionów wyświetleń. Jak to wpływa na zarobki YouTuberów? Ceny za tysiąc wyświetleń reklamy są zróżnicowane – od kilku groszy do kilku złotych. Ale średnio można liczyć na około 1 zł za 1000 wyświetleń. Stworzony przez Friza film „To były najlepsze chwile w naszym życiu” miał 2,5 mln wyświetleń, a twórca zarobił 2,5 tys. zł. To nie wydaje się dużo, ale pamiętaj, że to na wideo!

Limity przesyłania

Obie platformy mają różne zasady dotyczące ilości filmów, które można przesłać. YouTube — domyślnie możesz przesyłać nieograniczoną liczbę filmów, ale każdy film powinien trwać krócej niż 15 minut. Jednak po zweryfikowaniu konta możesz przesyłać dłuższe filmy (do 12 godzin odtwarzania lub rozmiar pliku 128 GB). To dużo i całkiem rozsądne rozwiązanie dla większości twórców wideo.

Vimeo — ma różne limity rozmiaru wysyłania dla każdego planu. Bezpłatnie do 500 MB tygodniowo i 25 GB rocznie.

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad