Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak zareagować na wideo Tiktok

Jeśli od początku jesteś w 100% przekonany, że rozwój social media to Twoja pasja i chcesz pchać się w tym kierunku, możesz od razu przerzucić się na bardziej profesjonalny sprzęt. Następnie wpisz w wyszukiwarkę lampę pierścieniową wraz ze statywem i kup swoje pierwsze oświetlenie. Następnie kup mikrofon krawatowy, tańszą wersję od Boya, droższą wersję od RODE, np. rode lav+.

W porównaniu z innymi mediami społecznościowymi, TikTok działa na nieco innych zasadach. To przede wszystkim uzależniająca aplikacja, która oferuje użytkownikom mega łatwe do spożycia treści. Po zalogowaniu się do aplikacji możemy w nieskończoność przeglądać i ssać filmy.

Dostosowanie rozmiaru pola reakcji

Podobnie, nie musisz trzymać się domyślnego rozmiaru pola reakcji. Aby zmienić rozmiar pola, zsuń lub zsuń dwa palce.

TikTok oferuje dwa kształty filmów z reakcjami — okrągły i prostokątny. Aby przełączać się między nimi, dotknij pola reakcji przed rozpoczęciem wideo. Możesz zmieniać kształt wiele razy, zatrzymując wideo z reakcją.

Bloquer les commentaires obraźliwe i le spam

Bien que pewny z dobrymi intencjami, la vérité est que d’autres n’acccèdent que pour ennuyer les autres avec des inités pro spam. Si vous souheit éviter cella pour obtenir un profile plus privé qui ne permet pas l’accès par des utilisers malveillants, vous deverez établiser en fonction des commentaires.

Dans ce cas, avant de partager vos clips, vous pouvez deactivatif la fonction qui indique «Autoriser les commentaires» et ini, ves Publications ne pas saturées de commentaires des commentaires.

En plus de cela, vous pouvez également definir qui peut commenter ves video, en suivant la procedure suivante:

Jak tworzyć efekty głosowe w TikTok

historia Narracja byłaby lepsza od wiewiórek czy robotów? Dołączyć do klubu. Efekty głosowe TikTok zmienią Twoją rozmowę w komediowe złoto.

  1. Kliknij znak plus na kanale głównym, aby utworzyć nowy film.
  2. Naciśnij przycisk nagrywania, aby utworzyć film.
  3. Naciśnij znacznik wyboru na ekranie nagrywania, aby przejść do ekranu edycji.
  4. Kliknij prawym przyciskiem myszy Efekty głosowe.
  5. Wybierz efekt, który chcesz zastosować do oryginalnego dźwięku.

Niecałe trzy miesiące temu utworzyłem konto TikTok i opublikowałem swój pierwszy film. Od tego czasu nieustannie wypuszczam nowy materiał iw ciągu 80 dni zdobyłem ponad 80 000 fanów. Czy to brzmi niewiarygodnie? Z tego powodu przygotowałem RAPORT na temat skutecznego tworzenia treści na TikTok z 10 poradami i trikami, które możesz wdrożyć od razu.

Zacznijmy od tego, że TikTok to aplikacja, która oferuje wiele opcji. Można na nim tworzyć wszelkiego rodzaju treści – od tańca i śpiewu po treści (porady, wskazówki, ciekawostki). Osobiście skupiłem się na tej drugiej formie, dzieląc się poradami i trikami dotyczącymi budowania relacji, skutecznej komunikacji, wywierania wpływu i przekonywania.

Esta web utiliza cookies propias y de terceros para su correcto funcionamiento y para fines de afiliación y para mostrarte publicidad relacionada con sus preferencias en base a un perfil elaborado a partir de tus hábitos de navegación. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Więcej informacji
Privacidad