Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak zmienić datę urodzenia w Tiktok

Oto przejrzysty algorytm zmiany wieku w TikTok:

  1. Kliknij „Ja” w aplikacji TikTok.
  2. Kliknij trzy kropki w prawym górnym rogu.
  3. Przewiń w dół i wybierz Zgłoś problem.
  4. Kliknij „Konto i profil”.
  5. Wybierz „Edytuj profil”, a następnie „Inne”.
  6. Wybierz „Nadal mam problem”.
  7. Zgłoś problem zespołowi wsparcia. Niektóre strony internetowe sugerują napisanie czegoś w rodzaju „czy mogę udostępnić swoje zdjęcie do dowodu osobistego, aby udowodnić swój wiek”, ale nie polecam tego, wsparcie zazwyczaj zmienia wiek bez dowodu i powinieneś pomyśleć o bezpieczeństwie swoich danych osobowych.

Jak zmienić swój wiek na TikTok bez usuwania konta

Chociaż nie jest to najłatwiejsza metoda, wciąż istnieje sposób na poprawienie daty urodzenia na TikTok. Aktualizacja Twojego wieku może zająć trochę czasu, ponieważ używamy do tego zgłoszenia pomocy technicznej TikTok.

TikTok jest dość surowy, jeśli chodzi o śledzenie wieku użytkowników, więc zmiana tego nie jest łatwa.

Czasami jednak zdarzają się błędy i twórcy TikTok są tego świadomi – więc nadal jest to możliwe, ale wymaga zgłoszenia „problemu” lub „błędu” do TikTok.

W której części aplikacji TikTok możesz zobaczyć swoje zarejestrowane dane?

Jeśli należysz już do społeczności TikTok, powinieneś już wiedzieć, jak działa platforma, a jeśli jeszcze tego nie wiesz, utwórz konto TikTok, aby cieszyć się treściami i udostępniać własne filmy. Jeśli masz już konto TikTok i nie wiesz, gdzie zobaczyć dane osobowe, które zarejestrowałeś podczas jego tworzenia, powinieneś wiedzieć, że możesz uzyskać te informacje tylko w części, w której musisz wysłać żądanie danych.

Podobnie sekcją, w której możesz zobaczyć swoje dane osobowe i biografię, jest sekcja „Prywatność”, znajdująca się w konfiguracji pod opcją „Ustawienia i prywatność”. Ponadto inną sekcją, w której możesz wprowadzić swoje dane, jest „pobierz swoje dane”, w której musisz poprosić o swoje dane, aby wyświetlić zarejestrowane dane.

aby zmienić wiek Skontaktuj się z Tiktok

Rozumiemy, że niektórzy użytkownicy mogą mieć problemy z aplikacjami. Przejdź do opcji Profil > Prywatność i ustawienia > Zgłoś problem i daj nam znać, co się dzieje. Jeśli nie możesz uzyskać dostępu do aplikacji, wyślij wiadomość e-mail na adres infocontact@tiktok.com, aby nasz zespół wsparcia mógł się z Tobą skontaktować!

w wyniku wspomnianych masowych zakazów wielu użytkowników, którzy byli w rzeczywistości pełnoletni, również zostało zbanowanych, a tiktok przeciwdziała temu, doradzając użytkownikom, którzy chcieli się upewnić, że nie zostali zbanowani ani ograniczeni.

Zmiana języka aplikacji

Jeśli chcesz zmienić bieżący język aplikacji na inny, wykonaj następujące czynności:

W chwili pisania tego tekstu były Dostępnych jest 39 języków.

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad