Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak zmienić hasło w tiktok

Podczas korzystania z Tik Tok w określonych tempach i zmianach nastroju możesz zdecydować się na dodanie komentarza do mszy z różnych powodów.

Jak zresetować hasło TikTok bez adresu e-mail lub numeru telefonu?

Aby odzyskać konto TikTok bez adresu e-mail lub numeru telefonu, musisz przesłać formularz zwrotny TikTok. Oprócz udostępniania opinii na temat platformy możesz skorzystać z formularza opinii, aby zgłosić problem.

W przeciwnym razie możesz zgłosić problem za pośrednictwem aplikacji, tworząc nowe konto. Obie opcje wymagają odczekania co najmniej trzech do pięciu dni roboczych na odpowiedź.

Jak zmienić hasło tiktok

  • Zacznij od naciśnięcia przycisku Ja w prawym dolnym rogu strony głównej.
  • Powinieneś przejść do strony, na której możesz zarządzać swoim kontem, wyświetlając listę swoich subskrypcji, subskrybentów itp. Kliknij trzy małe przyciski w prawym górnym rogu tej strony
  • Kliknij Zarządzaj kontem, a następnie dotknij Hasło.
  • Wprowadź numer telefonu, który jest ważny, jeśli Twoje konto WhatsApp nie jest powiązane z numerem.
  • powinieneś otrzymać SMS z 4-cyfrowym kodem.

    wprowadź je.
  • Następny ekran poprosi o utworzenie nowego hasła. Wprowadź go (spróbuj znaleźć trudny do odgadnięcia kod) i gotowe. Pamiętaj, że musisz wymyślić hasło, które ma od 8 do 20 znaków i zawiera co najmniej dwie z następujących kategorii: litery, cyfry i znaki specjalne.

Co jeśli mój numer jest już zarejestrowany na TikTok?

Numer telefonu, którego używasz do rejestracji, może być niedostępny, ponieważ konto jest już połączone z tym numerem na TikTok. W takim przypadku możesz użyć innego numeru, aby utworzyć nowe konto lub uzyskać inne informacje rejestracyjne.

Istnieje wiele powodów, aby zmienić numer telefonu powiązany z kontem TikTok. Możesz łatwo dowiedzieć się, jak zmienić swój numer na TikTok, wykonując następujące kroki:

Krok 3

Po otrzymaniu kodu dodaj go w odpowiednim miejscu i na koniec możesz napisać nowy hasło, potwierdzając je dwukrotnie.

Aby uniknąć tego rodzaju problemów, należy upewnić się, że hasło zawsze zawiera kombinację cyfr, liter i cyfr. Ma to na celu utrudnienie odgadnięcia hasła i zapobieżenie włamaniu na konto.

Esta web utiliza cookies propias y de terceros para su correcto funcionamiento y para fines de afiliación y para mostrarte publicidad relacionada con sus preferencias en base a un perfil elaborado a partir de tus hábitos de navegación. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Więcej informacji
Privacidad