Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak zmienić kategorię mojego kanału YouTube w 2022 r.

Ludzie zawsze stawiali czoła przeciwnościom natury. W ostatnich latach, w związku z rozwojem cywilizacji i wygodą życia codziennego, wiele osób nie jest zainteresowanych nauką umiejętności przetrwania w trudnych warunkach. Ale jak się okazuje, wszystko się zmienia. Może to fala filmów o apokalipsie zombie lub zmiana klimatu. W każdym razie survival znów jest w modzie.

Czy jest coś lepszego niż noc pod gwiazdami w górach? Jednak takie wyprawy wymagają dobrego przygotowania. Informacje o tym, jak właściwie zorganizować taką wyprawę, można znaleźć na kanale Bushcraft, gdzie autor wprowadza nas w tajniki przetrwania. Jak rozbić obóz w głębokim śniegu, jak urządzić kuchnię w lesie, jaki jest niezbędny sprzęt dla osoby, która chce przeżyć survival z pierwszej ręki, odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie na kanale Bushcraftow, których filmy zostały wykonane ponad 28 milionów wyświetleń.

Co to jest audiowizualna usługa medialna na żądanie, a co nią nie jest?

Kluczem do ustalenia, czy kanał YT lub kurs online podlega zgłoszeniu na listę KRRiT, jest ustalenie, czy dany kanał lub kurs spełnia definicję audiowizualnej usługi medialnej na żądanie .

Definicja zawarta jest w Art.

4 nr 6a ustawy o radiofonii i telewizji.

Jakie są kategorie kanałów YouTube?

Kanały YouTube są prowadzone przez Twoich obserwujących, wyświetleń i subskrybentów. Dlatego filmy są zwykle kategoryzowane według tematów treści. To jest dokładnie to, co znamy jako kategorie kanałów YouTube.

W tym szczególe należy zauważyć, że istnieje wiele różnych kategorii, niektóre bardziej pożądane niż inne. Ale na szczęście możesz dostać taki, który odpowiada Twoim potrzebom i gustom, ponieważ w dzisiejszych czasach wszystko można znaleźć online.

Jakie są kategorie w łańcuchu YouTube?

Sieci YouTube współpracują z życzliwością między obserwującymi, poglądami i krajami. W związku z tym filmy są zwykle klasyfikowane na podstawie tematu ich treści. C’est dokładnie ce que nous Appelons les Categories d’une Chaîne YouTube.

1 vlog autor: meks (Las tematyczny)

Zobacz temat Masz hosting

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad