Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak zmienić kierunek mojego kanału YouTube?

Opiekunowie zgodnie z Twoimi potrzebami i korzyściami, aby spersonalizować adres URL łańcucha głosowania, abyś mógł wykonać następujące czynności:

  • 14»tixb youtube
  • Weź udział w głosowaniu
  • Kliknij zdjęcie profilowe. C’est dans le coin superior droit de l’écran.

Społeczność w YouTube – jak zacząć tworzyć?

Zacznijmy od stwierdzenia, że ​​budowanie społeczności zależy od kategorii, do której zaliczamy materiał filmowy. Złożoność budowania społeczności jest ściśle związana z tym, czy działamy w branży budowlanej, może w branży modowej, czy też na naszym kanale pojawiają się filmy z podróży. Każdy z tych segmentów ma swoją własną grupę odbiorców, ale nie oczekuj, że wszystkie będą miały tę samą liczbę.

Zakładając swój kanał YouTube, nie zapomnij przyciągnąć widzów do swojego kanału. YouTube Positioning Nectar pomaga nauczyć się SEO w 9 prostych krokach. Nie zbudujesz trwałej społeczności, jeśli Twoje filmy nie zostaną umieszczone na YouTube, czyli nie zostaną uwzględnione w systemie rekomendacji.

Słowa kluczowe to ZAUFANIE i CZAS

Jeśli chodzi o zaufanie, mówimy o dwóch podmiotach, które muszą nam zaufać, o samym YouTube i widzach.

Współpraca z innymi kanałami

Czy zauważyłeś, że szybko rozwijające się kanały pojawiają się najpierw u bardziej popularnych konkurentów w branży YouTube? Oczywiście nie chcę spamować prośbami twórców z milionem subskrybentów.

Ale może masz wśród znajomych kogoś, kto prowadzi kanał o podobnej tematyce. To świetny sposób, aby pokazać się światu – w końcu publiczności nie zabierzesz, a może niektórzy przyjdą i zostaną. Nikt nie przegra, a debiutant wygra. Tylko nie zapomnij od czasu do czasu zapłacić komuś tyle samo.

Zakładka Marka

Zakładka Marka, w której możesz zmienić swoje zdjęcie profilowe i dodać baner dla swojego kanału YouTube. Tutaj YouTube sugeruje grafikę w formacie 2048 pikseli na 1152 piksele.

Taką grafikę można stworzyć w Canvie. Tworząc taką grafikę w Canva, masz swobodę w doborze wymiarów grafiki. Tak, aby dostosować się do formatu proponowanego przez You Tube.

Esta web utiliza cookies propias y de terceros para su correcto funcionamiento y para fines de afiliación y para mostrarte publicidad relacionada con sus preferencias en base a un perfil elaborado a partir de tus hábitos de navegación. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Więcej informacji
Privacidad