Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak zmienić nazwę kanału YouTube bez zmiany nazwy Google?

Niektórzy menedżerowie kanałów używają aplikacji YouTube na iPadach do testowania jakości swoich filmów i zarządzania profilami. Jeśli jesteś jednym z nich i chcesz zmienić nazwę swojego kanału YouTube za pomocą iPada, wykonaj następujące czynności:

  1. Otwórz aplikację YouTube.
  2. Kliknij swoje zdjęcie profilowe i wybierz „Twój kanał”.
  3. Kliknij „Ustawienia” w prawym górnym rogu strony profilu.
  4. Kliknij ikonę edycji obok swojego imienia.
  5. Zaktualizuj swoje imię i nazwisko, a po zakończeniu kliknij znacznik wyboru.

Jak zmienić nazwę mojego kanału YouTube w telefonie?

Zmiana nazwy serwisu YouTube na telefonie jest równie prosta, jak na komputerze.

Nadchodzi wielka ulga. Google honoruje prośbę twórców

Wcześniej zmiana nazwy kanału i jego ikony wymagała kombinacji na całym koncie Google. Nie było to niemożliwe, ale było uciążliwe i irytujące.

Zwłaszcza, że ​​musieli być identyfikowani na podstawie nazwy, której używają do wysyłania wiadomości w Gmailu — co w przypadku bardziej legalnych treści nie zawsze mogło wyglądać tak profesjonalnie, jak niektórzy by chcieli. Użytkownicy zgłaszali to jako problem tak wiele razy, że gigant internetowy w końcu wziął sobie ich życzenia do serca i zaczął wdrażać zmiany.

Zobacz też: Google ukrywa licznik kciuków w YouTube. Czy zatrzymają lawinę?

Łatwo zmień nazwę swojego kanału YouTube

Oto jak zmienić nazwę swojego konta YouTube bez wprowadzania zmian na koncie Google. Nie zapomnij podzielić się tym artykułem z innymi YouTuberami, którzy planują zmienić nazwę swojego kanału w najbliższej przyszłości. Jeśli jesteś początkującym YouTuberem, zdecydowanie powinieneś zanurzyć się w popularnym treningu krótkich spodenek YouTube i wypróbować niektóre z tych porad i sztuczek dotyczących krótkich filmów YouTube.

Zmieniasz nazwę swojego konta YouTube, ale ma to konsekwencje

Duże zweryfikowane konta YouTube mają pewne ograniczenia, jeśli chodzi o szybką zmianę nazwy kanału – tracą zweryfikowany identyfikator konta . Więc jeśli ich administratorzy chcą zachować poprzedni status, muszą ponownie złożyć wniosek.

Nowa możliwość zmiany nazw kanałów i zdjęć profilowych powinna być wkrótce dostępna dla wszystkich twórców — zarówno właścicieli kont osobistych, jak i korporacyjnych menedżerów kanałów.

Esta web utiliza cookies propias y de terceros para su correcto funcionamiento y para fines de afiliación y para mostrarte publicidad relacionada con sus preferencias en base a un perfil elaborado a partir de tus hábitos de navegación. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Więcej informacji
Privacidad