Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak zmienić nazwę kanału YouTube?

Do niedawna dla Google byłoby najlepiej, gdybyśmy mieli tę samą nazwę użytkownika i zdjęcie we wszystkich usługach i witrynach. To pozostałość po Google+, która nie istnieje od lat, ale do tej pory definiowała sposób, w jaki filmowcy korzystają z YouTube. Oczywiście utworzenie osobnego konta Google dla kanału YouTube i zmiana jego ustawień do woli nigdy nie stanęła na przeszkodzie. Jednak ci, którzy wolą zostawić kontakt za pośrednictwem Gmaila, zawsze stanęli przed dylematem, jak pokazać się innym online.

Nic dziwnego, że możliwość zmiany imienia i nazwiska w YouTube niezależnie od nazwy konta Google była jedną z opcji, o które najczęściej prosili użytkownicy. W końcu wysiłek się opłacił i Google uległo.

Jak zmienić nazwę kanału YouTube na iPhonie

Ponieważ większość użytkowników YouTube ogląda filmy na swoich telefonach, YouTube opracował funkcje aplikacji, które umożliwiają administratorom kanałów śledzenie informacji o kanale za pomocą zaledwie kilku kliknięć. edytuj kliknij. Jeśli chcesz zmienić nazwę swojego kanału YouTube za pomocą iPhone’a, wykonaj następujące czynności:

  1. Otwórz aplikację YouTube.
  2. Kliknij swoje zdjęcie profilowe i wybierz „Twój kanał”.
  3. Kliknij ikonę edycji obok swojego imienia.
  4. Zaktualizuj swoje imię i nazwisko, a po zakończeniu kliknij ikonę zaznaczenia.

Jak zmienić nazwę kanału YouTube na komputerze?

Problem zmiany nazwy i zdjęcia profilowego nęka YouTuberów od lat.

Google jako ogromna organizacja działa wolno, ale w końcu wprowadzili zmiany, które pozwalają łatwo zmienić nazwę kanału. Zaloguj się na swoje konto YouTube i wykonaj poniższe czynności.

Nadchodzi wielka ulga. Google honoruje prośbę twórców

Wcześniej zmiana nazwy kanału i jego ikony wymagała kombinacji na całym koncie Google. Nie było to niemożliwe, ale było uciążliwe i irytujące. Zwłaszcza, że ​​musieli być identyfikowani na podstawie nazwy, której używają do wysyłania wiadomości w Gmailu — co w przypadku bardziej legalnych treści nie zawsze mogło wyglądać tak profesjonalnie, jak niektórzy by chcieli. Użytkownicy zgłaszali to jako problem tak wiele razy, że gigant internetowy w końcu wziął sobie ich życzenia do serca i zaczął wprowadzać zmiany.

Zobacz też: Google ukrywa licznik kciuków w YouTube. Czy zatrzymają lawinę?

Jak zmienić nazwę kanału YouTube na urządzeniu mobilnym

1. Otwórz aplikację YouTube i dotknij swojego zdjęcia profilowego.

2. Kliknij swój kanał, a następnie kliknij Edytuj kanał.

Esta web utiliza cookies propias y de terceros para su correcto funcionamiento y para fines de afiliación y para mostrarte publicidad relacionada con sus preferencias en base a un perfil elaborado a partir de tus hábitos de navegación. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Więcej informacji
Privacidad