Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak zmienić numer telefonu na tiktok

Osoby fizyczne i firmy mają takie same prawa na TikTok. Wszyscy użytkownicy mogą używać muzyki udostępnionej im w bibliotece aplikacji w swoich filmach TikTok. Filmy, a tym samym muzykę, można zapisywać na lokalnych urządzeniach, na przykład w celu edycji wideo za pomocą filtrów lub późniejszego wykorzystania muzyki do TikTok. Przesyłanie filmów na inne platformy mediów społecznościowych jest ograniczone. Filmy można udostępniać tylko na wybranych platformach.

W przeciwieństwie do innych platform mediów społecznościowych, TikTok szybko zaczął zarabiać na reklamach. Firmy mogą obecnie reklamować się na platformie w 28 krajach. TikTok oferuje na swoim kanale różne rodzaje reklam wideo. Wielu reklamodawców kusi perspektywa dużego zasięgu, który można osiągnąć bardzo tanio poprzez obecność na platformie. Średnia cena za 1000 wyświetleń to kilka złotych.

Jak krok po kroku aktywować konto PRO?

 1. Włącz aplikację
 2. W dolnym pasku wybierz „Profil”
 3. Następnie w prawym górnym rogu wybierz trzy linie np. B. Ustawienia
 4. W menu kliknij: „Zarządzaj kontem”
 5. Wybierz: „Przełącz na konto PRO” (Business)
 6. W kolejnej zakładce kliknij „Dalej »
 7. Następnie: wybierz kategorię dla konta: np. B. Ubrania i akcesoria/Elektronika/Media i rozrywka (pomoże to wyświetlać Twoje treści zainteresowanym użytkownikom)
 8. Ostatni krok: wprowadź swój numer telefonu, a otrzymasz kod weryfikacyjny — i gotowe!

Możesz też wrócić do zakładania konta prywatnego w ten sam «sposób» – kiedy tylko zechcesz.

Jak zalogować się na swoje konto TikTok za pomocą numeru telefonu

Ta metoda jest najłatwiejsza, ponieważ nie musisz pamiętać żadnych haseł itp. Musisz tylko znać swój własny numer telefonu i wprowadzić go Wpisz TikTok:

 • Najpierw otwórz aplikację TikTok
 • Spowoduje to przejście do głównego ekranu aplikacji TikTok
 • Następnie dotknij Mnie napisane w prawym dolnym rogu

Instrukcje krok po kroku:

Cały proces może zająć od jednego do siedmiu dni lub więcej w zależności od szybkości zespół obsługi klienta tiktok. W tym przykładzie cały proces od wysłania pierwszej wiadomości do faktycznego usunięcia numeru telefonu zajął około 7 dni.

on nie jest zły! Dlaczego ludzie chcą usunąć swój numer telefonu z Tiktok bez zastępowania go? Możesz mieć jeden telefon i dwa konta Tiktok. Nie możesz przenieść numeru z jednego konta na drugie bez dwóch numerów telefonów (co? haha). To bardzo praktyczne rozwiązanie! Innym powodem jest to, że niektóre usługi deweloperskie Tiktok wymagają, abyś nie miał przypisanego numeru telefonu do rejestracji.

– otwórz aplikację tiktok. – Zaloguj się do swojego Tiktoka. – Stuknij profil, który pojawia się obok ikony Ja. – Stuknij ponownie w trzy kropki w prawym górnym rogu. – Przejdź do Prywatność i Ustawienia. – Kliknij Zarządzaj moim kontem. – Wybierz numer telefonu. – Zmienić numer telefonu? kliknij Zmień. – Może być konieczne potwierdzenie aktualnego numeru telefonu. Wprowadź aktualny numer telefonu powiązany z Tiktok. – Zweryfikuj to wpisując kod wysłany na numer zarejestrowany w Tiktok. – Następnie wprowadź nowy numer telefonu i wprowadź kod weryfikacyjny wysłany na nowo zarejestrowany numer telefonu. to wszystko!

Jak zmienić numer telefonu na Tik Tok? Jak zmienić numer telefonu na TikTok?

Istnieje wiele powodów, aby zmienić numer telefonu powiązany z kontem TikTok. Możesz łatwo dowiedzieć się, jak zmienić swój numer na TikTok, wykonując następujące kroki:

1. Uruchom aplikację TikTok.

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad