Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jeśli opublikujesz lub zmienisz swoje zdjęcie profilowe na Facebooku, informacja o tym automatycznie pojawi się na Twojej ścianie. Taka wpłata jest przez aplikację traktowana preferencyjnie, więc jest widoczna dla wszystkich. Oczywiście nie zawsze chcesz, aby wszyscy wiedzieli, że zmieniłeś zdjęcie. Co zrobić, jeśli chcesz zmienić swoje zdjęcie profilowe na Facebooku, ale nie chcesz go udostępniać? czy jest jakiś sposób

To też jest całkiem proste. Po prostu dodaj nowe zdjęcie profilowe jak zwykle, a następnie szybko ukryj wpis o zmianie na swojej osi czasu.

Jak zmienić swoje zdjęcie profilowe, aby nikt go nie widział

Oczywiście, aby ukryć to powiadomienie o aktualizacji zdjęcia przed wszystkimi, musisz najpierw zmienić wspomniane zdjęcie. Wszystko, co musisz zrobić, to:

Jak zmienić zdjęcie profilowe w Messengerze na telefonie z Androidem?

Aby zmienić zdjęcie profilowe na telefonie z Androidem, musisz użyć aplikacji Facebook. Messenger nie pozwala na edycję zdjęcia profilowego, więc otwórzmy aplikację Facebook i przejdźmy do naszego profilu. Naciskamy nasze aktualne zdjęcie profilowe iz dostępnych opcji wybieramy „Wybierz zdjęcie profilowe”. W kolejnym kroku możemy wybrać jedno ze zdjęć lub wykonać nowe.

Po zakończeniu procesu zdjęcie zostanie również zaktualizowane w Messengerze. Dla przypomnienia: Zdjęcie profilowe na Messengerze/Facebooku jest publiczne, czyli widoczne dla każdego innego użytkownika.

Sprawdź także: Jak usunąć zdjęcie profilowe na FB

Na początek: jak dodać zdjęcie profilowe na facebooku?

Nowi użytkownicy Facebooka mogą początkowo nie być zaznajomieni z profilowaniem. Wyobraźmy sobie więc, jak dodać nowe zdjęcie profilowe. Na pasku u góry strony kliknij swoje imię lub ikonę obok. Jesteśmy teraz na Twoim profilu. Przesuwamy kursor w miejsce, w którym chcemy umieścić profil. Kliknij odśwież lub ikonę aparatu i wybierz jedno z przesłanych zdjęć lub prześlij nowe ze swojego komputera. Postępujemy dokładnie w ten sam sposób, jeśli chcemy ustawić zdjęcie tła.

Zobaczmy teraz, jak zmienić swoje zdjęcie profilowe na FB i ukryć wpis o zmianie. Wykonaj poniższe czynności: (tixagg_7)

Masz pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówek? Skorzystaj z dowolnej z dostępnych opcji: napisz do nas w komentarzach, korzystając z poniższego pola, skorzystaj z forum, na którym możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij nam wiadomość!

Esta web utiliza cookies propias y de terceros para su correcto funcionamiento y para fines de afiliación y para mostrarte publicidad relacionada con sus preferencias en base a un perfil elaborado a partir de tus hábitos de navegación. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Więcej informacji
Privacidad