Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak znaleźć mały kanał YouTube

Youtube i sieć tworzą niemal idealną symbiozę.

witryna obsługuje youtube i youtube Twoją witrynę. Twoi odbiorcy w YouTube czytają Twojego bloga, a czytelnicy chętnie klikają udostępnione filmy w artykule. To takie proste i takie piękne 🙂 Dzięki tej współpracy Twoja strona i kanał będą rosły od sukcesu do sukcesu.

Ale za co zostałeś zbanowany?

Jeśli przeczytasz ten e-mail, zdasz sobie sprawę, że na naszym kanale były tysiące hardkorowych filmów porno. Jedyne, co pamiętam, to ostatnia walka z bossem w Nioh 2 (tak, też nie ma filmów), w której podszedłem do niego sto razy, zanim ostatecznie go pokonałem. Mam na myśli, że zdmuchnął mnie swoimi potężnymi atakami, wieloma rodzajami broni i niesamowicie agresywną magią. Bardzo bym chciał, ale film został usunięty. Poważnie, na kanale są dwie serie gier erotycznych:

 • Succubus
 • Lust from Beyond

Jak zmienić swój kanał YouTube w podcast ( Free)

 1. Przejdź do aplikacji YouTube na swoim telefonie i skopiuj bezpośredni link do kanału, którego chcesz słuchać (używamy opcji udostępniania/udostępniania na iPhonie).
 2. Przejdź do www.podsync.net i wklej skopiowany wcześniej link.
 3. Skopiuj nowy link wygenerowany na stronie podsync.
 4. Przejdź do aplikacji do podcastów.
 5. Używam domyślnej aplikacji Podcasty (iOS).

  Jeśli ty też, wybierz opcję edycji w swojej bibliotece i dodaj podcast za pomocą opcji „Dodaj podcast według adresu URL…”. W innych aplikacjach może to działać trochę inaczej, ale na pewno szybko znajdziesz podobną opcję.

I gotowe! Filmy YouTube na tym kanale są teraz dostępne jako podcasty.

Czy pamiętasz, kiedy zapytano nas, kim chcemy zostać w przyszłości? Odpowiedziałem „gracz”. Jednak niedawno usłyszałem historię, w której mała dziewczynka odpowiedziała na to samo pytanie: „Youtube”. Wstrząsający? Niekoniecznie…

Może ta dziewczyna zostanie gwiazdą YouTube’a i będzie miała srebrny guzik do 100 000 subskrybcji? Móc! Życzę jej tego z całego serca, ale zacznijmy od początku.

Istnieje wiele powodów, dla których warto przeczytać ten nektar. Jednym z nich może być posiadanie kanału YouTube i tworzenie filmów. Po drugie – może jesteś na początku swojej przygody w tym obszarze? Wcale by mnie to nie zdziwiło, bo czasem w mojej głowie pojawiała się myśl: „Dlaczego nie rzucić tego wszystkiego i zostać YouTuberem? Zacznijcie dzień i kolejny film z magicznym hasłem: Witajcie kochani, witajcie na moim kanale, dzisiaj mówimy o…”. Innym argumentem może być to, że pomagasz komuś prawidłowo skonfigurować ten kanał. A może po prostu wiesz, że warto przeczytać nasze nektary, bo dzięki nim możesz poszerzyć lub utrwalić swoją wiedzę? Do jakiejkolwiek grupy potencjalnych czytelników należysz, zapraszam do zapoznania się z kolejną dawką wiedzy.

Jak wyszukiwać w serwisie YouTube

Na początek podstawy wyszukiwania i absolutne „obowiązki”. Każdy może znaleźć pole wyszukiwania w YouTube, ale czy wszyscy używają filtrów wyświetlanych u dołu strony wyników wyszukiwania? Filtry obejmują:

 • Data publikacji (ostatnia godzina, dzisiaj, w tym tygodniu, w tym miesiącu, w tym roku)

 • typ zawartości (wideo, kanał, lista odtwarzania, film, program)

 • Długość nagrania (krótkie > 4 min, długie

 • Funkcje (na żywo, 4K, HD, napisy, licencja CC, 360°, VR180, 3D, HDR, lokalizacja, zakupione)

 • sortowanie (trafność, data przesłania, widok, ocena)

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad