Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak zobaczyć automatyczne napisy na YouTube?

Wbrew pozorom odpowiedzi na to pytanie jest kilka:

  • Po uruchomieniu danego filmu spójrz na główne okno, które zwykle zawiera ustawienia i opcje rozmiaru ekranu po prawej stronie. Jeśli twórca dodał napisy do swojego materiału, możesz je włączyć, klikając tę ​​opcję, reprezentowaną przez ikonę po lewej stronie ikony ustawień. W takim przypadku ikona zostanie podświetlona na biało, podobnie jak pozostałe.
  • Jeżeli materiał został przetłumaczony na więcej niż jeden język i chcesz sprawdzić czy jest dostępny w języku polskim wystarczy kliknąć w Ustawienia czyli koło zębate a następnie w «Napisy» pojawi się lista dostępnych tłumaczeń pojawiają się wyświetlane pojawiają się.
  • Może się zdarzyć, że materiał wideo nie ma dostępnych napisów, w takim przypadku ikona tej opcji zmienia kolor na szary, a po najechaniu na nią kursorem wyświetla się komunikat „Napisy nie są dostępne”.

Chmura jest dla nas koniecznością

Dlaczego? Ponieważ chmura pozwala nam łatwo przechowywać te gigabajty, jeśli nie terabajty plików, które wysyłają klienci. Nie musimy sprzątać naszej przestrzeni i mieć tę przestrzeń całkowicie w chmurze i łatwo dostępną dla klienta. Chodźmy dalej, jest chmura.

Chciałbym również wspomnieć o naszych klientach, którzy z nas korzystają.

To są samorządy, ale dla nas najcenniejsze jest to, że korzysta na nas miasto Lublin i województwo lubelskie, bo my jesteśmy z Lublina i dla nas cenne jest to, że ta instytucja na tym zyskuje. Trochę lokalnego patriotyzmu.

klienci

Chciałbym również wspomnieć o naszych klientach, którzy z nas korzystają.

To są samorządy, ale dla nas najcenniejsze jest to, że korzysta na nas miasto Lublin i województwo lubelskie, bo my jesteśmy z Lublina i dla nas cenne jest to, że ta instytucja na tym zyskuje. Trochę lokalnego patriotyzmu.

Firmy IT, takie jak Comarch, wykorzystują nas również do profesjonalnych projektów oznakowania. Plusem dla nich jest to, że nie tylko dostają napisy, ale mogą łatwo skontaktować się z nami, aby je dla nich zrobić, ale zawsze chcą sprawdzić, czy jest to najlepsza jakość, kiedy rozpoczynają współpracę. To dosłownie jedno kliknięcie w naszej aplikacji i już mogą ją wypróbować, ponieważ otrzymują link.

Aplikacje na Androida i iOS

Tak, jest to najprostszy aktywny system miana sous, który ma wielu użytkowników dla Androida i używa Androida. Głosuj na iPhone’a.

Najprostsza procedura jest niezwykle prosta:

Obliger

  • Więcej filmów na YouTube z prostym i prostym nowym prostym przypadkiem, mais c’est tout aussi doable.
  • Les sous-titres force fonctionnent avec presque toutes les langues, bien sur, s’il y en a une insérée dans la vidéo dans l’original.
  • Pour cela, vous devez connaître le kod danego języka et les autres codes qui nous élémentaire de faire le bon appel pour les aktywator.

Ces codes doivent être ajoutés au link d’origine de la video juste après ceux qu’elle a, ce qui peut ressembler à ceci: «watch? V = Macnp-yB-Yc & Letter = RD0VR3dfZf9Yg & Index = 6” i après cella, nous devons recharger la page.

Esta web utiliza cookies propias y de terceros para su correcto funcionamiento y para fines de afiliación y para mostrarte publicidad relacionada con sus preferencias en base a un perfil elaborado a partir de tus hábitos de navegación. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Więcej informacji
Privacidad