Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak zobaczyć czas wizualizacji na YouTube

W środę w Kiszkowej podpisano umowę na modernizację rynku wraz z budową śródmiejskiej trasy Ujazd-Charzewo.

Zgodnie z umową inwestycja zostanie zakończona do 19 września 2023 r. Koszt ustalono na 5 mln 764 tys. zł. Samorząd otrzymał środki z polskiego programu Ład w wysokości 4 mln 750 tys. zł. Prace mają rozpocząć się wiosną.

Na YouTube znalazłem materiał stworzony przez blogerkę z Ukrainy, która odwiedziła Bochnię. Cieszyła się z tego, co zobaczyła, choć w kopalni jeszcze nawet nie była, miała pecha do czasu remontu tężni, a fontanna multimedialna jeszcze nie działała. Ten film jest bardzo warty obejrzenia – sam byłem pod wrażeniem, jak zauważył turysta, który zrobił niesamowicie pozytywną reklamę dla naszego miasta.

Lera Vinogradova pochodzi z Ukrainy i od roku mieszka z mężem w Krakowie. Wyemigrowali częściowo ze względu na sytuację polityczną (wojna wschodnia) i ekonomiczną w ojczyźnie i szukali lepszego życia w Polsce. Odkąd zdecydowała się na wyjazd do Polski, Lera prowadzi wideobloga – w kolejnych częściach opowiada o powodach emigracji, jakich formalnościach trzeba dopełnić, aby otrzymać polski dowód osobisty, a tu o dalszych obserwacjach i impresje z życia codziennego w nadwiślańskiej krainie.

Ogólnie można powiedzieć, że Lera tłumaczy zainteresowanym rodakom, jak tu jest i czym różni się od tego, co mają w domu. Ale dla nas, widzów z Polski, pokazuje – a przykładem filmu o Bochni jest tego dobry przykład – jak odmiennie znane nam miejsca może postrzegać nowo przybyły cudzoziemiec.

Na początku 2018 roku, w sercu ery cyfrowej i mobilnej, nie trzeba wierzyć, że treści wideo są niezwykle ważne. Żyjemy w czasach, w których wielu użytkowników woli obejrzeć film na interesujący ich temat niż po prostu przeczytać „suchy” artykuł. Każdy z nas od czasu do czasu wpisuje zapytanie w wyszukiwarkę Google lub YouTube na swoim smartfonie, komputerze lub w domu i oczekuje natychmiastowej i rzetelnej odpowiedzi. Planujesz założyć własny kanał? Poznaj trzy kroki skutecznej optymalizacji treści wideo w YouTube.

Treść:

 • Struktura przeglądu YouTube Studio Analytics
 • Metodologia kluczowych danych YouTube Analytics
 • Kluczowe raporty YouTube Analytics

  Analytics

 • Tryb rozszerzony YouTube Analytics
 • Źródła ruchu w YouTube Analytics
 • Domyślne ustawienia YouTube Analytics
 • Ograniczenia YouTube Analytics
 • Podsumowanie

  tixagb_12)

  ) Gdy przejdziesz na stronę statystyk YouTube, raporty są ogólnie podzielone na 5 sekcji:

  Wizualizacja i podświadomość

  Wizualizacja to świetne narzędzie do wprowadzania zmian na poziomie podświadomości połączenia, które masz w swojej świadomości, przynosząc nowe obrazy i nowe doznania zamiast tych, które tam były powtarzaj uzdrawiające myśli.

  To nowa perspektywa, odświeżenie umysłu, nowa perspektywa, lepsza perspektywa, jeśli używasz wizualizacji mądrze i celowo. Bardzo ważne jest, aby zrozumieć, w jaki sposób twoja wyobraźnia może pomóc ci wpłynąć na podświadomość poprzez świadomość, aby podświadomość mogła faktycznie wyrazić to, co jest w niej zapisane. Twoja podświadomość uczy się poprzez powtarzanie i doświadczenie, ale nie musi to być prawdziwe doświadczenie, jak powiedziałem wcześniej, twój umysł nie widzi dużej różnicy między rzeczywistym obrazem a realistycznie wyobrażonym obrazem, więc wizualizacja może wpływać na twoją podświadomość tak jak prawdziwe wydarzenia, tak bardzo, że możesz kontrolować własną wyobraźnię. Możesz także sterować rzeczywistością poprzez swoją wyobraźnię, ale o tym za chwilę.

  Twój świadomy umysł może wpływać na twoją podświadomość, ale musisz zrozumieć, że każda myśl, z którą będziesz się bawić wystarczająco długo, często znajdzie drogę do twojej podświadomości. Więc jeśli ciągle myślisz i wizualizujesz negatywne rzeczy, jak myślisz, co przede wszystkim gromadzi się w podświadomości? Raczej nic pozytywnego. Wizualizacja pozwala lepiej i bardziej świadomie kontrolować to, co jest zapisane w tej podświadomości. Istnieje stała zasada, według której twoja świadomość i podświadomość współpracują ze sobą. Zasada ta mówi, że wszystko, co zostanie wprowadzone do podświadomości przez świadomy umysł, zostanie wyrażone w jakiejś formie przez podświadomość w prawdziwym świecie. Nic tam nie ginie. To tak, jakby siła życia i tworzenia znajdowała ujście poprzez ekspresję. To, co dostaje się do podświadomości, determinuje efekt zewnętrzny. To proste, jeśli zasiejesz odpowiednie dla ciebie ziarno i będziesz o nie dbał, zamanifestuje się ono jako odpowiednia dla ciebie roślina, może przydatna, jadalna lub po prostu piękna, ale możesz też sadzić chwasty. To samo dotyczy myśli i idei. To nie znaczy, że nie przeżyjesz sadzenia chwastów, ale twoje marzenia i cele nie są tak lepkie jak ty, a rezygnacja z nich jest stosunkowo łatwa. Wizualizacja katastrof i porażek jest jak sadzenie chwastów, które zagłuszą twoje marzenia. Poprzez powtarzanie wyhodujesz wszystko, co zasiałeś. Dlatego uważaj o czym myślisz, jakie scenariusze najczęściej sobie wyobrażasz, bo to realnie wpłynie na to, co wydarzy się w rzeczywistości. Dzięki wizualizacji masz kontrolę nad tym, co jest wyrażane, wybierając, co wizualizować w swoim świadomym umyśle. To jest połączenie między twoim wewnętrznym i zewnętrznym światem.

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad