Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak zrobić 2 kanał YouTube?

Nasz kanał Dajs rozwija się od ponad 4 lat, wystartował niedługo po uruchomieniu serwisu bigbaddice.pl, którego lekturę z przyjemnością przeczytacie. Na podstawie kanału stworzyliśmy recenzje wideo, przewodniki i dziesiątki setek Let’s Play. Był to również nasz system komunikacji między Wami, naszymi czytelnikami i widzami. Dzięki kanałowi wiedzieliśmy, co sądzicie o innych omawianych grach, a serie wychodziły też w postaci różnego rodzaju materiałów, jak poradniki czy pojedyncze wpisy, na podstawie których tworzyłem bardziej szczegółowe teksty – np. Poradnik Destiny 2 i sposób ukończenia jednego z nowych lochów, znanego również jako Grasp of Greed. Szacujemy, że w naszej witrynie jest obecnie kilkaset takich zbiorów danych, w których brakuje filmów lub jest ramka bez zbioru danych. Sprawdź przewodnik po grze Demon’s Souls.

straty całkowite:

Jak założyć kanał na YT – wprowadzenie

Piotr Weppe, dzień dobry. kłaniam się nisko. Witam na moim YouTubie. Dziś kolejna część mojego pamiętnika. Moje postępy na YouTube i rozwój kanału na YT. Myślę, że w tej chwili jest to bardzo przydatny materiał dla osób, które myślą o założeniu własnego kanału na YouTube i zastanawiają się, jak to zrobić. Dla mnie również ta forma pamiętnika ewoluuje.

Dzisiejszy odcinek zawiera kilka moich wskazówek, jak zostać zauważonym w YouTube, oraz kilka moich pomysłów na rozwój kanału YouTube. I na koniec garść statystyk i garść postępów, jak dla mnie.

Zapraszam do oglądania.

Jak utworzyć kanał YouTube?

Jeśli historia YouTube nauczyła nas czegoś innego niż tego, że większość z nas więcej słucha i ogląda niż czyta, to tego, że nie ma nudnych tematów. Platforma wideo Google to najlepszy dowód na to, że każdą branżę można zaprezentować w atrakcyjny sposób. Każdy znajduje swoich odbiorców w YouTube.

Aby założyć kanał biznesowy na YouTube, potrzebujesz osobistego konta Google i używaj go do logowania się w YouTube. Następnie kliknij ikonę swojego profilu, aby rozwinąć pasek boczny i wybierz „Ustawienia”. W zakładce „Konto” znajdziesz opcję „Dodaj lub zarządzaj kanałami” – tutaj możesz utworzyć markowe konto powiązane z Twoim prywatnym profilem. Po wybraniu tej opcji wystarczy wpisać nazwę konta marki i potwierdzić działanie. Pamiętaj, że nazwa konta powinna być zgodna lub przynajmniej logicznie powiązana z nazwą Twojej firmy.

Krok 4: Używaj wyróżniających się miniatur

YouTube twierdzi, że „90% najlepszych filmów w YouTube ma swoje własne miniatury”. To PRAWDA.)

Koszt przesyłania filmów i edytowania filmów

Koszty przesyłania filmów i edytowania kanałów firmowych mogą się różnić. Jeśli zdecydujesz się na samodzielne kręcenie filmów – bez pomocy agencji – to będzie Cię to kosztować tylko czas i środki zainwestowane w profesjonalny sprzęt. Chociaż nagrywanie wideo jest czasochłonnym zadaniem i obejmuje wiele kroków, z czasem będziesz w tym coraz lepszy.

Jeśli jednak nie jesteś dobry w tworzeniu filmów, a jednocześnie chcesz, aby Twoje filmy biznesowe wyróżniały się wyjątkową jakością, możesz wynająć profesjonalną agencję do tworzenia filmów na Twój kanał biznesowy. Znacznie łatwiej będzie Ci wtedy opracować odpowiednią strategię, zdefiniować cele biznesowe, napisać odpowiedni scenariusz, stworzyć odpowiednie tytuły filmowe i możesz poćwiczyć swoje umiejętności przemawiania przed kamerą pod okiem specjalistów. Otrzymasz wsparcie, które może okazać się kluczowe dla sukcesu Twojego kanału biznesowego.

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad