Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak zrobić trendy Tiktok

Ranking polskich tiktokerów znajdziecie na ddob.com. Te najpopularniejsze mają już 9 milionów obserwujących, a jeśli wierzyć rankingowi, milion obserwujących na TikToku w Polsce przekroczył już 40 osób.

Jeśli młodzi ludzie są zainteresowani, to dobry znak.

Co robi pukanie?

Live Tap polega na wyczuciu czasu. Wszyscy stukają razem w regularnych odstępach czasu, co jest lepsze niż jedno stuknięcie tu czy tam. Koordynacja masowej aktywności mówi systemowi, że „tu dzieje się coś ciekawego” i nieuchronnie pojawi się to w „Dla Ciebie” osób, które już są zainteresowane treścią gospodarza.

Gdzie szukać inspiracji do stworzenia wirusowego filmu?

  1. Zakładka Dla Ciebie

To tutaj szukamy najnowszych trendów i inspiracji. Pamiętaj jednak, że algorytm TikTok „edytuje” filmy wyświetlane w tej zakładce zgodnie z naszymi preferencjami, biorąc pod uwagę, w co kliknęliśmy, na jakich postach zostaliśmy itp. Zakładka może zatem wyglądać inaczej dla Ciebie, u innych użytkowników aplikacji i bardzo różni się od ciebie.

Nagraj własną interpretację trendów!

Teraz już wiesz, gdzie i jak szukać trendów na TikToku. Przejdźmy teraz na wyższy poziom — przesyłaj filmy z wirusowymi treściami! Proces ten podzieliłem na 4 etapy – od poszukiwania trendów, przez adaptację, po komunikację marki, produkcję wideo i analizę wyników działań.

Szczegółowo omówiłem ten krok w poprzedniej sekcji. Ogólnie rzecz biorąc, przeglądaj TikTok, śledź sekcję ODKRYJ, śledź trend TikTok i śledź popularne duety na platformie.

Tik Tok i jego fenomen

Najpierw był boom na Facebooka, potem przyszedł Instagram i stał się popularnym miejscem wśród użytkowników sieci społecznościowych. Czym jest przysłowiowe szaleństwo? Oczywiście na Tik Toku. Mimo że Tik Tok bije rekordy popularności na całym świecie, wciąż są użytkownicy, którzy nie mają o tym pojęcia. Niektórzy dzisiaj nie wyobrażają sobie już życia bez Tik Toka, inni nie potrafią zrozumieć jego fenomenu. W której grupie jesteś? A może po prostu chcesz poznać ten zaskakujący i ciekawy kanał?

Tik Tok to serwis społecznościowy oparty na treściach wideo. Choć z powodzeniem działa od 2017 roku, w Polsce zrobił furorę dopiero w 2020 roku i sukcesywnie zwiększa liczbę użytkowników. Szacuje się, że w Polsce z Tik Toka korzysta obecnie 6-7 mln użytkowników. Ta liczba robi wrażenie, prawda? Trudno to zignorować, dlatego warto wiedzieć, co Tik Tok może zrobić dla Ciebie i Twojej marki.

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad