Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak zwiększyć interakcję na YouTube?

Opisane tutaj metody nabierają coraz większego znaczenia w ocenie filmów. Od tego zależy ich pozycja w wewnętrznej wyszukiwarce, a docelowo liczba wyświetleń wideo.

Twórcy filmów zazwyczaj bezpośrednio proszą użytkowników o zasubskrybowanie ich kanału. Jest to oczywiście wysoce pożądane zachowanie. Znacznie rzadziej scenarzysta filmu prosi o „kciuk w górę”. Rosnąca interakcja społeczna z użytkownikami wpływa na ocenę filmu, dlatego autor powinien zadbać o to, aby użytkownicy ocenili film. Może to zrobić np. jako twórca kanału „Z Dupy”, który obiecuje wykonanie zadania za określoną liczbę polubień.

Twórz atrakcyjne miniatury

Chociaż wielu może to zaskoczyć, to prawda, że ​​zasięg filmu bardzo często zależy od jego miniatury. Prawdopodobnie zauważyłeś, że miniatury filmów wielu twórców są często bardzo widoczne. Twoim celem jest oczywiście przyciągnięcie uwagi i uwagi. Na przykład grafika ma intensywne kolory, duże litery, a ludzie robią śmieszne lub dziwne miny. Przykładem mogą być miniatury wideo Red Lipstick Monster.

Sam film i jego zawartość to jedno, ale jeśli chcesz mieć duży zasięg, powinieneś także stworzyć ciekawe i atrakcyjne zapowiedzi.

Jak zwiększyć oglądalność w YouTube dzięki transmisjom na żywo?

Transmisja wideo na żywo to świetna rzecz, która ostatnio przeżywa boom.

Możesz wykorzystać transmisje na żywo do webinarów, tutoriali, prezentacji produktów czy sesji pytań i odpowiedzi.

Nawet jeśli sprawy nie układają się dobrze, nie bierz tego do siebie. Małe poślizgnięcia tylko dowodzą, że niczego nie udajesz. Nigdy nie można być pewnym, że wszystko pójdzie gładko, ale nawet to ma swój urok 🙂

Większość specjalistów od social media zastanawia się obecnie, jak zwiększyć zasięg postów na Facebooku. Nie da się ukryć, że moderowanie i zarządzanie działaniami na tym portalu zajmuje coraz więcej czasu. Oto 9 sposobów na osiągnięcie swoich celów i dotarcie do jak największej liczby użytkowników na Facebooku.

1. Zachęcaj do interakcji, takich jak komentowanie, udostępnianie i klikanie linków. Dzięki temu Facebook uzna Twój post za bardziej interesujący i pokaże go większej liczbie użytkowników.

Komunikacja w YouTube to idealna okazja do zbudowania własnej społeczności, wymiany pomysłów i nawiązania pozytywnych kontaktów. Budowanie kanału na powyższej platformie często trwa miesiącami, a budowanie widowni wymaga od nas dużo pracy. Jak zdobywać wyświetlenia bez użycia innych środków? Oto 5 sposobów na zwiększenie liczby bezpłatnych wyświetleń Twojego kanału.

Dobra optymalizacja to zwiększenie liczby wyświetleń, często o kilkadziesiąt procent każdego filmu. Jeśli planujesz zbudować własny kanał od podstaw, optymalizacja jest koniecznością.

Esta web utiliza cookies propias y de terceros para su correcto funcionamiento y para fines de afiliación y para mostrarte publicidad relacionada con sus preferencias en base a un perfil elaborado a partir de tus hábitos de navegación. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Więcej informacji
Privacidad