Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jaka jest publikacja konsol i jak działa Google?

Witryna 9to5Mac pokazuje kilka całkiem interesujących spostrzeżeń z bety iOS 5.1, tak przy okazji, nie mogę się doczekać, kiedy pojawi się następna beta, minęły ponad 3 tygodnie od ostatniej. W tej wersji systemu odkryli wpisy «/cores/core.3» – które dostarczają informacji o możliwości obsługi przez system czterech rdzeni procesora. Wpisy „/cores/core.1” dotyczą dwurdzeniowych procesorów A5 (iPad 2, iPhone 4S), a „/cores/core.0” dotyczą procesorów jednordzeniowych.

Zastanówmy się, co to dla nas oznacza. Odpowiedź jest dość łatwa. Następna generacja iPada, iPad 3, którego premiera planowana jest na marzec, będzie wyposażona w czterordzeniowy procesor A6. Jest również wyposażony w preinstalowany system iOS 5.1. Może to również oznaczać, że na finalną wersję tego systemu przyjdzie nam trochę poczekać.

Badania nad chorobą Alzheimera: zarys badania amerykańskiego

W ciągu ostatnich trzydziestu lat intensywnie pracowano nad demencją, aby lepiej zrozumieć uszkodzenia mózgu powodowane przez chorobę Alzheimera. Dlatego obecne badania koncentrują się na skuteczniejszych metod leczenia i sposobów całkowitego zapobiegania lub leczenia choroby Alzheimera.

Amerykańscy naukowcy szukali lekarstwa na chorobę Alzheimera i dokonali niesamowitego odkrycia.

Badanie przeprowadzone przez zespół badawczy O Dana Kearns zostało opublikowane w czasopiśmie Free Radical Biology and Medicine. W badaniu przetestowałam różne składniki aktywne w tzw. płytkach Alzheimera, którym należy zapobiegać. Oba tony Są to zmienione strukturalnie obszary mózgu, które powodują choroby. Co zaskakujące, katechiny, związek roślinny występujący na przykład w zielonej herbacie, mogą zwalczać płytkę nazębną.

Masayuki Uemura: Gry do domu

20 czerwca 1943 r. – 6 grudnia 2021 r.

Sayem Ahmed / Nintendo słuchają życia

Nie możesz po godzinach Podcast w:

  • Apple Podcasts
  • Spotify
  • Google Podcasts
  • (1) (tixloud Castixtix4) Pockett_4) Pockettix

  • Soundtix tixagb_14) Lecton
  • tixagb_14)

Niewiele prawda? Poszerz więc jego możliwości!

Im częściej używasz konsoli, tym bardziej zauważysz, że brakuje Ci niektórych funkcji. Jednak Xbox One i komputer domowy mają ze sobą wiele wspólnego. To Windows 10, który ma wbudowany App Store. Większość z nich jest kompatybilna z Twoją konsolą, co pozwala rozszerzyć jej możliwości.

Zasadniczo jesteś ograniczony do tego, co jest dostępne w sklepie, czyli około 0,75 miliona aplikacji. A mimo to ciągle przybywają. Większość z nich to tak zwane aplikacje uniwersalne, czyli takie, które możesz zainstalować na swojej konsoli. Aby ułatwić Ci ten proces, chcę pokazać Ci aplikacje, których sam używam!

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad