Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jaki dzień jest obciążony na YouTube?

ELISA PENA

Elisa to miła dziewczyna z Hiszpanii, która jest w pobliżu od ponad trzech lat lat Polacy od 10 lat uczą w swoim ojczystym języku. Jej wspaniały akcent i tło sprawiają, że czujesz, że jesteś w dobrych rękach. Chociaż liczba filmów na tym kanale jest niewielka, będzie to świetne źródło informacji dla kogoś, kto dopiero zaczyna uczyć się hiszpańskiego. Tym bardziej, że podstaw „naucza się” prosto z ust rodowitego Hiszpana, który mówi po polsku i jest najlepszą okazją do nauczenia się dobrej wymowy języka hiszpańskiego.

Czy jeśli prowadzisz kanał YouTube, powinieneś zarejestrować firmę?

Odpowiedź brzmi – to zależy. Każdy przypadek należy rozpatrywać indywidualnie.

Naczelnik Państwowego Urzędu Skarbowego udzielił nam odpowiedzi w tej sprawie pismem z dnia 28 lipca 2021 r. – 0115-KDIT1.4011.363.2021.1.JG.

Dalej: Biblioteki. YouTube (prawdopodobnie) właśnie je zdobył

Bitwa o ekskluzywne treści w serwisach streamingowych toczy się pełną parą. Serwisy prześcigają się w tym, gdzie debiutuje najnowszy album gwiazdy, zachęcając nas do zakupu kolejnej usługi. Ale na dłuższą metę jest to męczące, bo po kilku latach okazuje się, że albo idziemy na kompromis, albo to będzie naprawdę duża suma. Nie wspominając o problemach z przesyłaniem list odtwarzania.

Do tego dochodzi problem utworów, w tym całych wykonawców, których w naszym regionie trudno znaleźć. Często chcę słuchać muzyki z gier, filmów lub programów telewizyjnych. Tak, te utwory są dostępne na Spotify, ale nie w Polsce. Pewnie za tydzień o nich zapomnę, więc kupowanie płyty mija się z celem, a kilka razy okazywało się, że z pomocą przyszedł YouTube i paroma stuknięciami w klawiaturę mogłem już słuchać utworów z gry, spędził kilka godzin na. I nawet nie musiałem włączać konsoli, żeby to zrobić.

Zobacz też: YouTube Downloader – Jak pobierać z serwisu?

Moje dziecko chciałoby zostać YouTuberem

YouTuberzy są często wzorem dla dzieci i młodzieży. Dobrze zrobiony świat mediów społecznościowych sprawia, że ​​bycie influencerem jest wymarzoną pracą dla wielu. Jeśli Twoje dziecko marzy o zostaniu gwiazdą YouTube, porozmawiaj o zaletach i wadach tego zawodu. Nastolatki nie wiedzą, co dzieje się za kulisami. Opowiedz nam o sprzęcie, którego potrzebujesz, kosztach rozpoczęcia i problemach związanych ze złożeniem odpowiedniej zjeżdżalni. Wyjaśnij dziecku, że influencerka musi dostosować całe swoje życie (również prywatne) do wizerunku, który tworzy publicznie. To sprawia, że ​​jest bardzo zajęty i musi być aktywny prawie cały czas. W przeciwnym razie straci fanów, a co to za sobą pociąga – dość. Ponadto praca YouTuberów jest wielokrotnie krytykowana. Pomocna w takiej rozmowie z dzieckiem może być również zakładka planowanie kanału YouTube.

Zwiększ sprzedaż

Reklamuj się wśród podobnych osób, z którymi nigdy wcześniej się nie kontaktowałeś, i wypróbuj nowe taktyki. Poznaj ścieżki zakupowe swojego produktu i zacznij zwiększać sprzedaż.

Poproś klientów, aby mówili o Twoim produkcie w swoich filmach i pokazywali, że oferujesz najlepsze produkty i usługi w branży.

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad