Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jaki jest format Shorts YouTube?

Krótkie materiały wideo od dawna obecne są na Instagramie w formie relacji. Pozwalają nagrywać krótkie filmy i osadzać zdjęcia. Dostęp do tych materiałów mają osoby z grupy obserwujących tego użytkownika lub, w przypadku kont publicznych, każdy użytkownik Instagrama. Problem z tą formą treści polega na tym, że przed otwarciem historii trzeba najpierw przeszukać konto.

Dlatego Instagram zdecydował się uruchomić w 2020 roku nową funkcję – Instagram Reels.

Jak oglądać krótkie filmy na Youtube?

Filmy ogląda się głównie na smartfonie podczas przeglądania aplikacji Youtube. Filmy wyświetlane są w pionie, więc nie ma potrzeby obracania telefonu wzdłuż. Krótkie filmy z YouTube’a można też oglądać na komputerach, jeśli wejdziemy na kanał twórcy i znajdziemy dodany przez niego film.

Jednak na komputerach PC nie ma specjalnej sekcji, która pojawia się podczas przeglądania witryny YT.

Przykłady marketingu wirusowego

Mr.Cool.

MRCOOL to samodzielny klimatyzator, którego instalacja zajmuje od 6 do 7 godzin. Proces instalacji polega na wywierceniu otworu w ścianie i wykonaniu połączenia elektrycznego.

Co można znaleźć w krótkich filmach YouTube

Wielkie drzwi do TikTok i Instagram Reels to YouTube z tegenhangerem Come i YouTube shorts. Tutaj wszystkie filmy w pionie mogą mieć maksymalnie 60 sekund. Kijkers zawsze mogą subskrybować kanał, erop regigen, video leuk vinden i zich. Treść filmu nie jest dostępna na najbardziej porównywalnych kanałach, ale jest dostępna na YouTube.

Krótki film w YouTube przeznaczony głównie dla smartfonów i aparatów. Shorts w aplikacji YouTube. Set de creative short-tools van YouTube kun stworzył cały film i otworzył kilka klipów. Ponadto to narzędzie nie ma innych opcji Leuke:

„Youtube Shorts-Plank”

Krótkie filmy YouTube były wyświetlane na kanale YouTube, więcej ook op de shorts-plank na stronie głównej YouTube . YouTube ma również narzędzie do tworzenia krótkich filmów, kamerę do krótkich filmów, która umożliwia nagrywanie pełnych filmów o długości do 15 sekund i wielu klipów. Ponadto dostępne są różne funkcje kreatywne, takie jak Np.:

  • Muzyka: bezpłatne te używane numery die vorwert zijn wybrane przez YouTube.
  • Kontroluj prędkość: nagrania mogą być odtwarzane szybciej lub wolniej.
  • Timer: Door een timer in te schachlen kun jest otwieraniem wideo w trybie głośnomówiącym en uk jest dobre, gdy zatrzymasz się na filmie, auto instaluje.

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad