Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jaki jest najlepszy edytor wideo dla YouTube?

Lightworks

Jest to program używany do edycji wielu hollywoodzkich filmów, takich jak Wilk z Wall Street, zaawansowane narzędzie do złożonego wideo redagowanie. Jest dostępny w wersji darmowej i profesjonalnej – pierwsza posiada wszystkie niezbędne funkcje. To, że pracują w nim profesjonaliści, oznacza tylko jedno – nie jest to najłatwiejszy w obsłudze program. Zanim nauczysz się go używać, będzie on

Najlepsze bezpłatne aplikacje YouTube do edycji wideo na Androida

Nie jest tajemnicą, że najlepsze opcje edycji pochodzą z aplikacji innych firm — sama aplikacja YouTube jest prawie nigdy dość do edycji wideo wysokiej jakości. Postanowiliśmy więc sporządzić krótką listę najlepszych darmowych narzędzi do edycji wideo YouTube bezpośrednio na Twoim Androidzie.

Korzystanie z takich aplikacji jest bardzo proste, chociaż tworzenie bardziej atrakcyjnych filmów wymaga pewnej wiedzy o przetwarzaniu, a także poczucia estetyki. Na przykład, aby edytować wideo za pomocą Kreatora wideo dla YouTube, wykonaj następujące czynności:

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Jakie aplikacje do edycji wideo powinienem zainstalować?
  • Jak zmontować krótki film na telefonie?
  • Który edytor wideo jest najlepszy?
  • Co musisz wiedzieć o edytowaniu filmów na potrzeby mediów społecznościowych?

Czego potrzebujesz do tworzenia krótkich formatów wideo do publikowania na Facebooku lub Instagramie? Dwie rzeczy! Dobry telefon i kilka aplikacji, w tym dobry edytor wideo. Z tego artykułu dowiesz się o niektórych aplikacjach, które pokochałem do tworzenia krótkich filmów. Dobre programy do tworzenia i edycji wideo są dziś nie tylko dostępne za darmo, ale oferują wiele możliwości.

Dzięki temu każdy może je z powodzeniem wypróbować bez obawy, że inwestycja się nie zwróci. Trzeba tylko poświęcić trochę czasu na naukę ich obsługi. Pamiętaj, praktyka czyni mistrza. Po kilku próbach edycji wideo z pewnością zobaczysz zadowalające rezultaty. Dzięki filmom zamieszczanym na portalach społecznościowych sprawisz, że Twoja strona będzie o wiele bardziej atrakcyjna i interesująca dla Twoich odbiorców. Jak montować filmy na smartfonie i jakiego oprogramowania do montażu używam? Zaczynajmy!

Zalety:

  • Łatwość obsługi, 2-tygodniowa wersja próbna, profesjonalny projekt, dopracowany i uproszczony interfejs, wysokiej jakości obrazy, porady i wskazówki, bezpośrednie udostępnianie w mediach społecznościowych, prawdziwe -czasowe nagrywanie wideo i audio, dyktafon umożliwiający synchronizację tekstu z własnym głosem, nagrywanie w rozdzielczości 4K, import utworów w formacie MP3, transformacja 3D, kompresja klipów wideo w formacie MPEG-4, transkodowanie wideo do różnych formatów.
  • dopłata – dostęp do funkcji premium, znak wodny w wersji darmowej, niekompatybilny z niektórymi urządzeniami z systemem Android, brak możliwości importowania klipów wideo z szybkością klatek powyżej 60 fps.

przykład funkcji DaVinci Resolve

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad