Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jaki jest najsłynniejszy wpływowy na YouTube?

Tylko jeden psycholog kliniczny ma ponad 770 000 obserwujących na YouTube. Tylko jeden może pochwalić się fanami, którzy pod poniższymi filmami wypisują niekończące się tyrady i grożą swoim przeciwnikom śmiercią. Oczywiście, według New York Timesa, tylko jeden jest uważany za „dzisiejszego najbardziej wpływowego zachodniego intelektualistę”.

Dr. Jordan B. Peterson wykłada na Uniwersytecie w Toronto, a jego prace były cytowane około osiem tysięcy razy. Najbardziej znany jest jednak ze swoich opinii, które chętnie prezentuje na swoim kanale YouTube. Zyskał rozgłos w 2016 roku, kiedy głośno sprzeciwiał się przyjęciu ustawy C-16, aby używać zaimków neutralnych pod względem płci. Peterson podkreślił, że jest nie tylko przeciwny używaniu zaimków, ale przede wszystkim utrzymywaniu ich przez rząd kanadyjski. W związku z tym nie ma najlepszej opinii o przesadnie miłym i pozornie szczerym premierze Kanady, Justinie Trudeau. Zadaniem Petersona jako psychologa jest utrzymanie obecnego porządku, a to zabezpiecza tylko dwie płcie. Zawsze tak było, więc po co cokolwiek zmieniać?

Aktualna karta bojowa High League 4:

  • Natalia «Natsu» Karczmarczyk vs Lexy Chaplin – o pas mistrzowski
  • «Szpilnis» Szka Artur Bad Boy» Załęcki
  • Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski vs. Salim Chiboub – o pas mistrzowski
  • Amadeusz „Ferrari” Roślik vs. Paweł (Staixaface_14Bomba) Ewa „Mrs. Honey» Wyszatycka
  • Jakub Nowaczkiewicz vs. Cezary «Czaro» Nykiel
  • Jakub «Holak» Krawczyk-Holak vs. Jakub «Kubx» Świtała «tixagb_1» Sim4 (tix_tix Bratisan) Sim «Macias» Maciaszczyk – K-1 w małych rękawiczkach
  • Konrad Karwat vs Radek Słodkiewicz

Pełny zakres zakładów PRZEDMATCH, tj. H. Zakłady i zakłady NA ŻYWO przed rozpoczęciem wydarzenia, d. H. podczas HIGH Fight Gala, League 3 jest tylko na Fortunie (internet i aplikacja mobilna).

Amanda Nunes

Amanda N Zostajesz porwany przez wojownika, którego styl walki jest podobny do Cris Cyborga. Wybuchowy, brutalny i potężny jak diabli. Jest obecną mistrzynią wagi koguciej i dwóch wag piórkowej, na przemian trzymając oba pasy.

Pomimo tego, że ma o jedną obronę wagi koguciej mniej niż Ronda, została już okrzyknięta przez wielu najbardziej dominującą zawodniczką w historii dywizji i kobiecej wersji tego sportu. Trudno się dziwić takim pochwałom, gdy patrzy się na ich dorobek. Amanda zdewastowała zarówno Cris Cyborg, jak i Rondę Rousey, obie w ciągu pierwszej minuty pierwszej rundy. Choć niewątpliwie jest objawieniem we współczesnych sztukach walki, nie zdobyła takiego uznania jak jej dwie dawne rywalki. Ich boje nie osiągają również największej sprzedaży płatnych subskrypcji PPV, ku wielkiemu rozczarowaniu szefa organizacji, Dany White’a. Jednak jej imię wciąż jest bardzo duże i każdy porządny fan MMA słyszał o lwicy z Brazylii.

Wspinacz 2017-2018

Magdalena Stolarczyk – https://farmaceuta-radzi.pl Kasia Nowakowska – https://www.kuchniabazylii.pl Ania Stożek – https:// www . mamholiczka.pl Asie i Dawid – https://wolnowolniej.pl Ania Chomiak – http://nieidealnaanna.pl Monika Wojciechowska – http://parisbymoni.com Dorota i Jarek – https://www.szalonewalizki.pl Monika Stanisławska – Lewandowska – https://wikilistka.pl Michał Mackiewicz – https://zarabianienasniadanie.pl Justyna Nater – http://www.dbajowzrok.pl Angelina Ziembińska – http://dietolog.pl Aneta Wira-Ostaszyk – https: / / simpledancerslife.com

Aneta Falkiewicz – https://adfalkiewicz.com

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad