Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jaki jest pierwszy przycisk YouTube?

Jeśli komuś podoba się Twój kanał YouTube, podobają mu się Twoje filmy, może kliknąć czerwony przycisk z napisem Subskrybuj. Wygląda dokładnie tak:

… i jest zawsze umieszczany pod filmem po prawej stronie.

Krok 3: Zoptymalizuj swoje filmy w YouTube

Wiesz już, że SEO w YouTube jest ważne.

Przejdźmy więc od razu do kroków.

Płatna reklama Reklamy na YouTube – szybka droga do nowych subskrybentów na YouTube

Moim zdaniem jest to drugi najskuteczniejszy sposób na szybkie zdobycie 1000 subskrybentów, po stronach z podziękowaniami. Nie jest to darmowa metoda, ale uwierz mi, inwestując kilkaset złotych w nowy kanał, możesz nabrać rozpędu i zaoszczędzić mnóstwo czasu.

Sprawdź, które kanały mają użytkowników, którzy najprawdopodobniej zostaną Twoimi widzami. Następnie skieruj swoje reklamy w YouTube na te kanały. Skonfiguruj reklamę Discovery, która promuje Twoje filmy i zapewnia ich polecanie, gdy widzowie oglądają kanały konkurencji.

Subskrybuj kanały i zarabiaj na twórcach

Subskrybowanie poszczególnych kanałów zazwyczaj generuje bardziej dochodowe reklamy. Częstotliwość ich rozmnażania z pewnością wzrasta, co przynosi same korzyści. Ciągły monitoring najciekawszych kanałów na YouTube to przede wszystkim powiadomienia o sukcesywnie publikowanych filmach.

Część z nich dodawana jest z częstotliwością ustaloną przez osoby prowadzące profil. Istnieje również tak zwana ogólna subskrypcja YouTube, ale jest to opcja płatna.

Obecnie miesięczna cena abonamentu wynosi 23,99 zł miesięcznie. Jeśli dedykowany jest większej rodzinie, koszt wzrasta do 35,99 zł. W przeszłości YouTube był używany głównie do publikowania krótkich filmów, w tym teledysków lub innych ogólnych treści audiowizualnych. Praktycznie każdy kanał na platformie YouTube znajduje swoich zwolenników, chodzi o dotarcie do grupy docelowej. Można to osiągnąć np. poprzez udostępnianie znajomym na profilach portali społecznościowych. W ten sposób zyskujesz popularność, większość chce to jak najlepiej wykorzystać i wielu odnosi sukces. Warto również zauważyć, że jeśli zdecydujesz się na pełną subskrypcję YouTube, pierwszy miesiąc otrzymasz całkowicie za darmo.

Rekordziści Polski

Jeśli chodzi o polski YouTube, zarówno Rubinowa Statuetka, jak i Diamentowy Guzik są obecnie poza zasięgiem naszych twórców. Rekordzista Sylwester Wardęga ma do tej pory prawie 3,5 mln abonentów. Przy okazji tego artykułu wypada również wspomnieć o tych, którym udało się już zdobyć złoty przycisk play. Według danych Socialblade mamy obecnie w kraju 26 kanałów, które przekroczyły miliony subskrybentów, niedawno dodano „Z Dupy” Macieja Dąbrowskiego. Poniżej znajduje się lista wszystkich 26 rekordzistów:

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad