Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jakie są bitwy Tiktok

Przejrzałem dla Ciebie dziesiątki tekstów i samouczków wideo na YouTube na ten temat. Poniżej wybrałem te wskazówki, które najczęściej się powtarzają i które moim zdaniem mają największy sens. Wyboru dokonałem na podstawie własnego doświadczenia i znajomości algorytmów stosowanych przez inne portale społecznościowe, takie jak Facebook czy Instagram.

Myślę, że nie będzie tu żadnych niespodzianek. Każda sieć społecznościowa, gra lub aplikacja chce jak najdłużej przykuć naszą uwagę. Dlatego największe zasięgi mają materiały, które śledzimy najdłużej. Istnieją dwa rodzaje danych: średni czas oglądania w sekundach i odsetek obejrzanych treści. Planując swój TikTok, postaraj się użyć maksymalnej długości co najmniej 15 sekund. Jak w przypadku każdego filmu w mediach społecznościowych, najważniejszą zasadą są pierwsze 3 sekundy. Dzieje się tak, gdy masz okno, aby przyciągnąć uwagę odbiorcy, zniewolić, zaintrygować, zaskoczyć lub wywołać inne emocje. W ten sposób nie przeskakuje do następnego filmu, ale skupia się na Twoim.

Jak walczyć na żywo na TikToku?

Łatwo jest dodać kogoś, gdy jesteś już NA ŻYWO: użyj ikony w lewym dolnym rogu, jeśli oboje jesteście NA ŻYWO, lub możesz poprosić o dołączenie do NA ŻYWO z dowolnego miejsca na świecie, po prostu wyślij jedną prośbę do gospodarz. Podwójna zabawa!

TikTok wymaga, abyś miał ukończone 16 lat i co najmniej 1000 obserwujących, aby rozpocząć transmisję na żywo na platformie. Twórcy, którzy ukończyli co najmniej 18 lat, również mogą zdobywać Gift Points, natomiast młodsi nie.

Platforma reklamowa Tik Tok

Jest to pośredni sposób zarabiania na Tik Tok. Platforma AdsTikTok.com służy do dotarcia do nowych fanów i budowania zasięgu.

To z kolei może prowadzić do większych dotacji lub współpracy z markami poszukującymi promotorów dla swoich produktów.

Skąd mam wiedzieć, że ktoś używa mojego konta TikTok?

Jeśli zalogujesz się na innym urządzeniu i zapomnisz się wylogować lub obawiasz się, że Twoje konto zostało zhakowane, sprawdź, czy ktoś inny nie używa Twojego konta.

  1. Stuknij Zarządzaj urządzeniami, aby zobaczyć, na których telefonach otwarte jest Twoje konto TikTok.
  2. Wyloguj się z urządzeń, których nie używasz, klikając ikonę kosza obok gadżetu na liście i wybierając Usuń.
  3. Zmień hasło do konta, aby zwiększyć bezpieczeństwo.

Zezwolić czy nie?

To pytanie może być źle sformułowane. Łatwy dostęp do TikTok może sprawić, że pozwolenie rodziców nie będzie tutaj miało znaczenia. Ważniejsza wydaje się świadomość rodziców, że taka aplikacja istnieje, jest bardzo popularna wśród młodych użytkowników i zachęca ich do publikowania własnych prac.

Pamiętaj też, że łatwo jest ugrzęznąć zarówno w oglądaniu pozytywnych filmów, jak i wykonywaniu własnej pracy. Aplikacja ma ustawiony alarm, który uruchamia się po dwóch godzinach użytkowania. To mówi coś o tym, jak wciągająca jest tego rodzaju rozrywka.

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad