Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jeśli zablokujesz kogoś na Tiktok, zdaje sobie sprawę

Jeśli kogoś zablokujesz, nie będzie on mógł zobaczyć komentarzy na Twoim koncie ani postów innych osób. Dlatego osoba, którą zablokowałeś, nie może się z Tobą skontaktować za pośrednictwem TikTokten

. To samo dzieje się i odwrotnie, nie zobaczysz żadnych komentarzy ani polubień na żadnym koncie.

Jak zablokować użytkowników na TikTok?

Blokowanie użytkowników na TikTok jest łatwe; Gdy to zrobisz, zablokowana osoba nie będzie mogła skontaktować się z Tobą za pośrednictwem tej platformy, ale mogę skontaktować się z Tobą w inny sposób poza TikTok.

Jeśli uzyskujesz dostęp do swojego konta TikTok za pośrednictwem komputera; Proces banowania użytkownika polega na wejściu na platformę i zalogowaniu się. Następnie znajdź użytkownika, którego chcesz zablokować na TikTok i wprowadź jego profil. Po wejściu do jego profilu będziesz musiał nacisnąć trzy kropki w prawym górnym rogu panelu platformy, tak jakby to był telefon komórkowy.

Pytasz o TikTok, vous en rendez compte?

Si vous bloquez quelqu’un, êtes-vous informé? Ben non, mais il y a une astuce pour savoir si on est bloqué, comme on le verra plus tard. TikTok wysyła powiadomienia do użytkownika, gdy ktoś go zablokuje. Możesz także brać udział w ankietach TikTok, aby przejść przez automatyzację.

Istotne szczegóły są obecnie odblokowane, a użytkownicy zablokowani, vous devrez l’agouter à nouveau en tant qu’ami.

W tym artykule

Zanim zaczniesz przestać obserwować ludzi na TikTok, musisz wiedzieć, że nawet ta czynność ma swoje granice. Jeśli nie wiesz, TikTok wyświetla komunikat o błędzie „..zbyt szybko”, gdy wielokrotnie wykonujesz określoną czynność bardzo szybko, np. B. Komentowanie i obserwowanie. Może się to również zdarzyć, jeśli zbyt wcześnie przestaniesz obserwować konta TikTok.

TikTok nie określił dokładnego limitu obserwowania i nieobserwowania; mogą się różnić w zależności od konta. Oznacza to, że powiadomi Cię, gdy będziesz musiał się zatrzymać, wyświetlając komunikat o błędzie. Jeśli zdecydujesz się kontynuować akcję, Twoje konto może zostać zbanowane w cieniu na nie wiadomo jak długo. TikTok robi to, aby powstrzymać zachowania podobne do botów i ograniczyć potencjalne oszustwa na swojej platformie.

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad