Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Kiedy będą iPhone 14?

iPhone 14 zadebiutuje 7 września. Tego dnia Amerykanie pokazują też nowego Apple Watcha. Przedsprzedaż nowej generacji iPhone’ów ruszy już za 2 dni, bo 9 września – to czas, kiedy można przejść do przedsprzedażowych ofert polskich operatorów telefonii komórkowej. Śledź nasze promocje GSM w sekcji 8 dni, a nie przegapisz żadnej atrakcji! Start regularnej sprzedaży modeli z serii iPhone 14 zaplanowano na 16 września.

Apple prezentuje 4 modele w 6 dni. Będzie to model bazowy iPhone 14, iPhone 14 Max (nowość w amerykańskiej ofercie), iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max. Niepotwierdzone informacje i plotki wspominają również o zadebiucie iPhone’a 14 Mini z innymi modelami, jednak większość źródeł zaprzecza istnieniu tego modelu.

Gdzie i kiedy oglądać konferencję Apple zapowiadającą iPhone’a 14?

Konferencja Apple Far Out rozpocznie się w najbliższą środę, 7 września o godzinie 19:00 czasu polskiego. Transmisja na żywo będzie dostępna z kilku źródeł – jednak najpopularniejszym i najlepszym niewątpliwie będzie oficjalne od Apple (dostępne na specjalnej stronie internetowej, a także w aplikacji Apple TV na urządzeniach firmowych, ale także na telewizorach). , konsole i dekodery) oraz YouTube. Możesz wypróbować drugą opcję poniżej i już teraz dołączyć do listy oczekujących – opcjonalnie skorzystaj z opcji powiadamiania, aby nie zapomnieć, kiedy impreza się rozpocznie.

Jakie nowości pokaże nam Apple?

Głównymi gwiazdami Apple’a na wrześniowej konferencji będą oczywiście jego flagowe telefony. Seria ma składać się z czterech przedstawicieli: Apple iPhone 14, Apple iPhone 14 Max, Apple iPhone 14 Pro i Apple iPhone 14 Pro Max

Nie wszystkie nazwy są potwierdzone, ale jedno jest pewne: iPhone 14 mini nie pojawi się. Mówi się też, że cena najtańszego modelu ruszy na poziomie zeszłorocznym, ale w Polsce wciąż czekamy na podwyżkę cen.

youtube.com/embed/wpWMo4EPjpE» frameborder=»0″ allowfullscreen>
[amazon bestseller =»części zamienne do mini coopera» items=»5″]

Kiedy premiera iPhone’a 14? Istnieje bardzo prawdopodobny termin

, prawda? Nie pojawiły się jeszcze żadne informacje na jego temat. Po prostu spodziewaliśmy się, że Apple wypuści nowe iPhone’y, jak co roku we wrześniu. W ostatnich latach udało się to zrobić tylko raz w przypadku iPhone’a z serii 12, ale było to spowodowane sytuacją na świecie i światowym kryzysem.

iDrop News dowiedział się, że Apple ma wewnętrznie zaplanowane coś na 37. tydzień 2022 r., który rozpocznie się 12 września. Gigant z Cupertino zwykle organizuje konferencje produktowe we wtorki, co oznacza, że ​​premierę serii iPhone 14 można zaplanować na 13 września 2022 roku na godzinę 19:00 czasu polskiego.

Wiemy już, ile będzie kosztował iPhone 14 i kiedy będzie można go zamówić. Żeby było jasne – telefon z nadgryzionym jabłkiem nie jest tani. W zależności od wariantu za najnowszego iPhone’a trzeba będzie wydać od 199 zł do 499 zł.

Koniec spekulacji na temat tego, ile będzie kosztował iPhone 14 i trzeba przyznać, że informacje na ten temat krążą w mediach od kilku miesięcy. Wraz z oficjalną premierą urządzenia poznaliśmy także cennik smartfonów z Cupertino.

Wiadomo, że najlepiej wyposażony iPhone numer 14 kosztuje ponad 10 000 zł, co jest absolutnym rekordem w tej rodzinie urządzeń. Najtańszy iPhone 14 kosztuje 5199 zł.

Esta web utiliza cookies propias y de terceros para su correcto funcionamiento y para fines de afiliación y para mostrarte publicidad relacionada con sus preferencias en base a un perfil elaborado a partir de tus hábitos de navegación. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Więcej informacji
Privacidad