Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Kiedy dajesz pierwszy przycisk YouTube?

Zmiany dotyczą tylko licznika «kciuków w dół» – samo menu pozostaje bez zmian. Kciuk w górę, kciuk w dół, udostępnij, zapisz i – dla użytkowników YouTube Premium – opcję pobierania. Jedyna różnica polega na tym, że nie ma wartości dla symbolu odrzucenia. Nic się jednak nie zmieniło w pozytywnym odzewie – licznik pozostał z kciukiem do góry.

👍👎 W odpowiedzi na opinie twórców na temat kampanii dobroczynnych i ukierunkowanych na niechęć, testujemy kilka nowych projektów, które nie pokazują publicznej niechęci. Jeśli bierzesz udział w tym małym eksperymencie, w nadchodzących tygodniach możesz rzucić okiem na jeden z tych projektów (przykład poniżej!). pic.twitter.com/aemrIcnrbx

Sponsor podcastu

Ten odcinek podcastu jest sponsorowany przez moją książkę Financial Ninja. Dużo miejsca poświęciłem tematowi zwiększania dochodów. Przekonywałem, że to najłatwiejszy sposób na poprawę swojej sytuacji materialnej – kierując się zasadą, że „najlepiej oszczędzać, to zwiększać swoje dochody”.

„Finansowy Ninja” jest już bestsellerem – sprzedano ponad 22 000 egzemplarzy. Kopiuj. Kolejna reedycja właśnie trafiła do magazynu i na bieżąco realizujemy wszystkie zamówienia. 🙂

Zdobądź subskrybentów, komentując filmy innych twórców

Weź udział w komentowaniu filmów innych twórców.

Szczególnie pomocne jest posiadanie fantazyjnego tagu dla swojego kanału lub nazwy ze słowami kluczowymi. Dzięki temu użytkownicy od razu dowiedzą się, o czym jest Twój kanał i chętnie klikną w Twój profil, gdy zaczną czytać komentarze.

Jest to metoda czasochłonna, ale możesz szybciej zebrać pierwsze subskrypcje.

Jak mogę odebrać nagrodę?

Jeśli kanał spełnia warunki (tj. ma określoną liczbę subskrybentów), jego autor otrzyma powiadomienie w panelu Studia twórców z unikalnym kodem zamówienia. W zamówieniu proszę podać swoje dane i adres dostawy. Należy zaznaczyć, że powiadomienie pojawi się na panelu w miesiącu po osiągnięciu określonego progu. Jeśli subskrypcje zostały uzyskane w sposób nieuczciwy, YouTube zastrzega sobie prawo do zdyskwalifikowania autora. Po potwierdzeniu szczegółów wysyłka nagrody potrwa od 8 do 12 tygodni od momentu podania adresu wysyłki.

Jeśli chodzi o polski YouTube, zarówno Rubinowa Statuetka, jak i Diamentowy Guzik są obecnie niedostępne dla naszych twórców. Rekordzista Sylwester Wardęga ma do tej pory prawie 3,5 mln abonentów. Przy okazji tego artykułu wypada również wspomnieć o tych, którym udało się już zdobyć złoty przycisk play. Według danych Socialblade mamy obecnie w kraju 26 kanałów, które przekroczyły miliony subskrybentów, niedawno dodano „Z Dupy” Macieja Dąbrowskiego. Poniżej znajduje się lista wszystkich 26 rekordzistów:

Samouczki

Czy wiesz, że samouczki to jeden z pierwszych rodzajów treści pojawiających się w YouTube?

Młodsi czytelnicy mogą tego nie wiedzieć, ale w 2007 roku najpopularniejsi YouTuberzy na polskim YouTube opierali swoje treści na poradnikach.

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad