Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Kiedy dla faceta zaczyna się związek

Ludzie dzielą się na tych, którzy boją się samotności, tych, którzy boją się być w związkach i tych, którzy nie ukończyli 12 roku życia. Bo tylko 12-latkom wybacza się zamartwianie tą nomenklaturą i koniecznością ustalenia daty, do której „zaczniemy się spotykać”.

Od kiedy możesz nazywać kogoś swoim chłopakiem/dziewczyną? Kiedy można zacząć mówić o dzieciach? Czy nazywanie matki „swoją teściową” przeraża mężczyznę? Dlaczego jego status na Facebooku to wciąż „Singiel”?

Kiedy mężczyzna zaczyna związek?

To dość trudne pytanie, a najszybszą odpowiedzią, jaką uzyskasz, jest zapytanie. Czy to możliwe, że tego nie chcesz i zastanawiasz się, jakie zachowania mogą wskazywać, że traktuje cię jak swoją dziewczynę? Oto niektóre z nich:

  • Pokazuje pełne miłości gesty przed rodziną i przyjaciółmi. Odwiedzanie przyjaciół nie musi oznaczać, że traktuje cię jak partnera, ale obiad u mamy czy babci wygląda trochę inaczej. Mężczyzna, który przywozi cię do domu, prawdopodobnie traktuje cię poważnie. Mogą też szybko dowiedzieć się, czy jesteście parą, po tym, jak przedstawią was swoim bliskim.
  • Chcę, żebyście zamieszkali razem. Wspólne mieszkanie jest otwartym i oczywistym zaproszeniem do związku. Jeśli jesteście razem od jakiegoś czasu, a on chce się do ciebie wprowadzić, jest niewielka szansa, że ​​potraktuje cię jako zwykłą znajomą. Ponieważ powinniście wspólnie budować swoją codzienność, możecie bez obaw czuć jego żonę.
  • Pyta o Twoją opinię i zaprasza do udziału w ważnych wydarzeniach. Czy planuje z tobą wakacje lub zastanawia się, co myślisz o jego zmianie pracy? Jeśli konsultuje się z tobą w ważnych sprawach i spodziewasz się, że będziesz tam, gdy coś ważnego się wydarzy, prawdopodobnie jesteś z nim na tyle blisko, że chciałby czegoś więcej.
  • Planowanie na przyszłość. Żartobliwie mówi, że wybrał już imiona dla dzieci, czy zamierzasz kupić duży dom? To świetnie, ponieważ najwyraźniej ma swoje życie związane z tobą. Warto też zapytać go, czy to oznacza, że ​​jesteście już parą. Być może twoje pytanie go zaskoczy lub wyda się zbędne, ale w każdym razie odpowie bezpośrednio.

Ludzie rozmawiają o wspólnej przyszłości

Oprócz wspólnych planów ważne jest wspólne marzenie i myślenie o przyszłości. Kiedy mężczyzna zaczyna związek, w jego życiu automatycznie pojawia się miejsce na partnera. Prawdopodobnie nie będzie planował solowej światowej trasy koncertowej w przyszłym roku, a nawet jeśli to zrobi, w jakiś sposób włączy cię w tę wizję. Może wspomnieć, że myśli o powrocie do ciebie lub o tym, że się z nim spotykasz.

Marzenia o przyszłości nie są tak konkretne jak planowanie wydarzeń. Jest to jednak równie ważne, a także świadczy o zaangażowaniu mężczyzny w związek. Jeśli widzi cię w swoim życiu za 5 lub 10 lat, z pewnością nie postrzega cię jako zwykłego, krótkotrwałego znajomego.

Podobał Ci się ten tekst?

Jeśli tak, zapisz się do newslettera Volant i otrzymuj powiadomienia o nowych artykułach bezpośrednio na e-mail. Gwarantuję brak spamu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Esta web utiliza cookies propias y de terceros para su correcto funcionamiento y para fines de afiliación y para mostrarte publicidad relacionada con sus preferencias en base a un perfil elaborado a partir de tus hábitos de navegación. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Więcej informacji
Privacidad