Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Kiedy możesz mieszkać na kanale YouTube?

TYFLOAkademia to miejsce, w którym można znaleźć filmy z praktycznymi poradami dla osób niewidomych i niedowidzących. Tworzą je same zainteresowane strony. Materiały znajdują się na kanale YouTube.

TYFLOAkademia to kanał informacyjno-edukacyjny prezentujący filmy z poradami dla osób niewidomych i niedowidzących. Link do kanału: https://www.youtube.com/c/TYFLOAkademia/videos. Jest to inicjatywa stowarzyszenia „Jestem Labiryntem”. Kanał skierowany jest do osób z dysfunkcjami wzroku, ale także do rodziców, nauczycieli i przyjaciół osób niewidomych oraz wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się, jak osoby niewidome radzą sobie w codziennym życiu.

Ok, ale co wgrać?

Mimo, że w Polsce istnieją setki tysięcy blogów i niezwykle trudno jest znaleźć atrakcyjne miejsce, wciąż brakuje ciekawych vlogów i programów o wielu tematach. Tak, są kanały poświęcone urodzie, modzie i grom komputerowym – i jest ich dużo, ale niewiele, np. o oszczędzaniu, zarabianiu w internecie, pracy z domu czy inwestowaniu.

Brakuje nawet blogów kulinarnych – blogów kulinarnych jest tysiące i zaledwie kilkadziesiąt kulinarnych vlogów/kanałów, z czego 15 najlepszych to kanały, które mają mniej niż 3000 subskrybentów. Warto zajrzeć do raportów o popularności kanałów o różnej tematyce: Raport Sotrendera.

To pokazuje, jak duże pole do popisu mają ci, którzy chcą zarabiać na YouTube. Liczba tematów, na które możemy publikować, jest nieograniczona, a nisze, które można wypełnić, są niezliczone.

Jak zbudować społeczność YouTube?

Wielu twórców błędnie wierzy, że jeśli ktoś ich zasubskrybuje, będzie za nimi podążać i na zawsze stanie się częścią ich społeczności.

Teraz jest zupełnie inaczej. Fakt, że ktoś Cię zasubskrybował, oznacza tylko, że spodobał mu się Twój film — nawet jeśli powstał rok temu. Jednak często taka osoba jest martwym subskrybentem, ponieważ nie wraca, aby obejrzeć więcej filmów.

Podsumowanie

Krótko mówiąc, jeśli posiadasz już nieruchomość i zastanawiasz się nad przeprowadzką do większego mieszkania, jak widzisz, masz kilka opcji, a wybór należy do Ciebie. Wybierz spokój i pewność siebie, jak to tylko możliwe. Pamiętaj, że wszystko zależy od tego, czy chcesz się rozwijać, budować bogactwo, czy po prostu żyć w czymś większym.

Potrzebujesz pomocy w uzyskaniu pożyczki? Skontaktuj się ze mną!

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad