Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Kiedy możesz zacząć ładować na YouTube?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak stworzyć stronę docelową, mam dla Ciebie konkretne kroki, przykłady i szablony.

Możesz zaprojektować stronę docelową dla:

Muzyka to podstawa, więc YouTube łączy autorów piosenek z twórcami

Jako przykład kanału używającego obu formatów, Got CallMeKris, który też tam był. Przypomniała sobie swoją historię, w której pandemia i zamknięcie salonów fryzjerskich pchnęły ją do YouTube. Dzięki krótkim filmom możesz dotrzeć do odbiorców, a dzięki dłuższym filmom utrzymasz ich w społeczności i lepiej ich poznasz. Jednym z kluczowych składników sukcesu Shorta jest muzyka. YouTube stawia więc na nowy model biznesowy, który pozwoli wykorzystać licencjonowaną muzykę w krótkich metrażach i nadal zarabiać i unikać dodatkowych kosztów. Sposób, w jaki to działa, polega na tym, że wpływy są dzielone między autora piosenek i twórcę wideo, ale w katalogu będą również darmowe piosenki. Creator Music pojawi się w Stanach Zjednoczonych tej jesieni i zostanie rozszerzony na inne rynki w przyszłym roku.

Nie wiemy, czy i kiedy ta wiadomość dotrze do Polski, bo chodzi o kontrakty i licencje, a tu nigdy nie jest łatwo. Wystarczy spojrzeć, jak długo polscy użytkownicy czekali na możliwość dodawania swoich ulubionych piosenek do swoich filmów na Instagramie, podczas gdy mieszkańcy innych krajów europejskich mieli już taką możliwość. Program YouTube jest wciąż w powijakach, a platforma z pewnością musi dokładnie rozważyć, jak będzie działać, zanim zostanie rozszerzona.

5 Znajdowanie i usuwanie złośliwego oprogramowania oraz innego złośliwego oprogramowania

Złośliwe oprogramowanie wprowadza procesy działające w tle, które mogą zużywać zasoby komputera i spowalniać połączenie internetowe.

Znajdź i usuń takie oprogramowanie w przeglądarce Chrome;

  • Wpisz „chrome://settings/cleanup” w pasku adresu.
  • Kliknij przycisk Znajdź i poczekaj, aż Chrome znajdzie i usunie złośliwe oprogramowanie z systemu.

Najlepszy aparat do vlogowania i nagrywania siebie

Większość osób na początku wybiera smartfona, ponieważ każdy z nas już go ma, wie, jak go używać i widzi, a nawet widzi, jak położyć na nim materiał. Jednak rozmiar matrycy w smartfonach sprawia, że ​​zawsze brakuje nam „tego czegoś”. Widać to zarówno na zdjęciach, jak i na filmie. Jeśli po kilku ujęciach zdecydujesz, że chcesz poprawić swoje ujęcia, nowy aparat prawdopodobnie będzie jedną z pierwszych pozycji na liście prezentów Świętego Mikołaja.

Do fotografowania używam aparatu Canon EOS R, który jest mały, wygodny i zaawansowany. Możesz nawet nagrywać w jakości 4K, zachowując jak najwięcej kolorów dzięki standardowi C-LOG, co pozwala na późniejsze idealne dopasowanie. Zaufaj mi, nie przejmuj się na początku, a rozdzielczość 1080p jest więcej niż wystarczająca.

sekwencja reklam

Ta opcja jest rzadko używana i daje nam bardzo ciekawą możliwość. Możemy stworzyć sekwencję wideo, która zostanie pokazana użytkownikowi.

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad