Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Kim jest dziecko z większą liczbą subskrybentów na YouTube?

Dokąd zmierzasz świecie internetu? Jak wiecie, uwielbiam czarny humor, ale to, co chcę dzisiaj napisać, nie ma nic wspólnego z humorem i wcale nie jest śmieszne. Wręcz przeciwnie: przeraża.

Dziś na kanale DaddyOfFive nie znajdziesz żadnych filmów, autor usunął je wszystkie i zostawił tylko jedno: w którym on i jego żona żałują i przepraszają za swoje zachowanie, ale sugerują, że wszystko było tylko na pokaz , wyreżyserowany. Że dzieci nie były tak naprawdę ofiarami znęcania się psychicznego. Że to był głupi żart, jak to nazwał, „show”.

Dziecko we mgle wstydu

Jak słusznie zauważyła Zuzanna Kowalczyk w eseju W poszukiwaniu doskonałości, Internet jest miejscem wstydu i upokorzenia. „Dzisiejszy internet jest po prostu zawstydzający – ogólny, uniwersalny, fizyczny, wybór konsumenta i opinia polityczna. Podczas gdy wszyscy, których znamy, są zranieni i wywołani przez coś innego, nikt, kogo znamy, nigdy nie jest dobrowolnie ujawniany, pojawiając się w Internecie” – podkreśla Kowalczyk.

Dziecięce i nastoletnie gwiazdy sieci są nieustannie oceniane i krytykowane, a to może być destrukcyjne. Być może rodzice dbają o kontrakty i podejmują wiele decyzji biznesowych.

Ostatecznie jednak to dziecko samo czyta negatywne komentarze lub po prostu zauważa liczbę łapek w dół na swoim kanale.

Guzior – skąd pochodzi, gdzie mieszka?

Nagle wystąpił błąd w sieci. Ludziom bardzo szybko spodobała się jego praca, dlatego też jego kariera rozwija się dość szybko.

Jest wiele pytań na temat rapera, innym często zadawanym pytaniem jest skąd jest Guzior. Gdzie się urodził i gdzie mieszka?

Paweł Winiarski:

Abstrahuję – nigdy nie byłem fanem Twojej twórczości, ale przyznam, że niektóre Twoje filmy mi się podobały. Jednak śledziłem ich głównie po to, aby zobaczyć, jak sobie radzi jeden z najpopularniejszych i największych kanałów na YT w Polsce. Najpierw był duży zastój w formie i pomysłach na nowe materiały, potem totalna zmiana podejścia do materiałów

Krzysztof Gonciarz – zrezygnowałem, gdy Gonciarz zaczął ‘coaching’, później nie mogłem zrobić tej dziwnej kwarantanny więcej przeglądanie materiałów. Okazuje się, że wczesne lata w Tokio i materiały z dziennika podróży ustawiają poprzeczkę tak wysoko, że YouTuber nie może jej dorównać.

Bądź na bieżąco z najnowszymi odcinkami podcastu Backroom Conversations oraz najnowszymi informacjami ze świata e-commerce

Wyrażam zgodę rejestrując się w Polityka prywatności.

sklep internetowy – mamagama.pl

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad