Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Kim jest kobieta z większą liczbą obserwujących na YouTube?

Właściciel kanału Blogilates, Cassey Ho, to świetny wybór dla osób, które preferują spokojniejszy, mniej intensywny trening. Kanał ma 5,5 miliona subskrybentów i prawie 800 filmów. Głównym elementem kanału jest Pilates, a dokładniej autorski POP Pilates. Jeśli jednak spodziewamy się powolnych ćwiczeń podobnych do jogi, możemy się zdziwić. Cassey Ho oferuje ćwiczenia siłowe, które są głównie wykonywane na matach, ale powtórzenia mogą być naprawdę trudne, a tempo sprawi, że będziesz się pocić. Ich filmy trwają zwykle 15 lub 20 minut i nie zawierają skakania ani unoszenia kolan.

Trener oferuje również przepisy dietetyczne, projektuje ubrania i sprzęt do ćwiczeń oraz promuje bodypositivity. Pokazuje realistyczne podejście do odchudzania i uczy wpływu portali społecznościowych na to, jak postrzegamy swoje ciało. Trening z trenerem to też zwykła zabawa – w tle puszczane są najnowsze hity, czasem na macie pojawi się jej pies Sir George, a trenerka opowie o swoim życiu lub co jadła na śniadanie (a więc żadnych ćwiczeń dla osób którzy nie lubią gadających trenerów).

Instagram (388 milionów)

To meme réseau de plateformes @instagram to miejsce, w którym można zgromadzić wielu obserwujących. Il un nombre incroyable d’environ 388 milionów obserwujących na całym świecie. Le contenu opublikował par le compte est hautement nourri, inclusif et divertissant, ce qui fait que le nombre d’utilisateurs qui suvrance compte augmente quotidiennement.

Piłkarz, homme d’affaires i portugalska modelka @cristiano to osoba, która ma więcej obserwujących na Instagramie. Doskonały gest de syn compte a fait de lui le „Roi d’Instagram”. Son contenu très varié dans all les domaines a connu un niewiarygodny sukces au be de la plateforme.

Co statystyki na Facebooku mówią o odbiorcach Twojego profilu?

Sekcja Statystyki składa się z kilku zakładek, które gromadzą szczegółowe informacje o odbiorcach Twojej strony na Facebooku, ich charakterystyce i zachowaniu. Przejrzyjmy je razem.

Nie bez powodu Facebook umieścił podsumowanie na samym początku statystyk strony. Jest to dashboard z głównymi monitorowanymi parametrami.

Jakie jest prawdziwe imię Lil Masti?

Wiele osób zastanawia się, jakie jest prawdziwe imię Lil Masti. Kontrowersyjna gwiazda internetu nazywa się Aniela Bogusz.

Aniela od prawie 8 lat jest szczęśliwym mężem Tomasza Woźniakowskiego. Prawdopodobnie wkrótce możemy spodziewać się wielkiego ślubu, ponieważ para zaręczyła się 27 października 2017 r.

CZARNA LISTA HASZTAGÓW

Publikując te same hashtagi, nie wiedziałem wtedy, że istnieje coś takiego jak czarna lista hashtagów. Instagram wprowadził ją, aby uniemożliwić publikowanie nieodpowiednich treści, w tym treści erotycznych. Jednak oprócz marek, które są wyraźnie podobne, na tej liście znajdują się również marki, które na pierwszy rzut oka nie mają na przykład nic wspólnego z pornografią i rzadko były zgłaszane jako spam przez społeczność Instagrama. Jednym z nich jest tag #books – często go używam, bo promowałem swoją książkę. Nie wiedząc o tym, wykopałam dziurę w zasięgu mojego Instagrama.

Sprawdź więc, czy używasz również tagów z czarnej listy. Ich listę można znaleźć na blogu Nicka Drewe, który opublikował aktualizację tej listy w 2016 roku. Pełne podsumowanie jest również dostępne na bet.com. Sprawdź te listy. Nie są długie i może się okazać, że – podobnie jak ja – użyłeś zupełnie niepotrzebnych tagów. Możesz też skorzystać z aplikacji www.BannedHashtags.com, która sprawdzi, czy któryś z używanych przez Ciebie hashtagów nie znajduje się na czarnej liście, głównie dlatego, że dzisiaj jest ich ponad 17 000.

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad