Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Kim jest twórca YouTube?

JD: Co skłoniło Cię do założenia kanału Humans Project?

Marcin Jankowski: Kilka lat temu zasadniczo zmieniłem swoje życie zawodowe i zacząłem zajmować się filmem. I chociaż nadal uwielbiam robić filmy, potrzebowałem kinowej ucieczki bez opóźnień, JAK NAJSZYBCIEJ, Majtki. Tym odskocznią były filmowe warsztaty kreatywne, na których uczę marki opowiadać historie, az czasem takim odskocznią stał się projekt LUDZIE. Poza tym jestem filmowcem samoukiem, który musi się jeszcze wiele nauczyć, a projekt HUMANS jest okazją do poznania podstaw produkcji dźwięku i innych form filmowych w produkcji niekomercyjnej. Oczywiście oprócz chęci dalszego rozwoju, od początku miałam w głowie myśl, że może przy odrobinie szczęścia stworzymy w sieci miejsce inne niż wszystkie – optymistyczne, z pozytywną energią i ciekawymi ludźmi, ale nie tych, których znamy z pierwszych stron gazet, ale spotykanych na co dzień na ulicy, w windzie, z którymi mieszkamy na tej samej klatce schodowej i o których często nic nie wiemy.

Damian Olszewski – kto to jest?

Kim w takim razie jest Damian Olszewski, znany i ceniony YouTuber odpowiedzialny za tworzenie ciekawych i wartościowych publikacji? Aby odpowiedzieć na to pytanie, wykorzystaliśmy dostępne informacje, które udostępnia na swoim kanale YouTube oraz na swojej oficjalnej stronie internetowej i LinkedIN.

com/embed/y6UMIo7ia50″ frameborder=»0″ allowfullscreen>
youtube.com/embed/mm7xtjSYvpA» frameborder=»0″ allowfullscreen>


com/embed/y6UMIo7ia50″ frameborder=»0″ allowfullscreen>
youtube.com/embed/oCbhjY2sh-E» frameborder=»0″ allowfullscreen>
Po pierwsze, Damian Olszewski jest twórcą swojego kanału „Damian Olszewski – Handy About Money”, który ma obecnie ponad 440 000 subskrybentów, a sam kanał wygenerował 58 302 215 wyświetleń, a wszystko to w ciągu zaledwie trzech lat!

To właściwie całkiem interesujący wynik. Ale kim właściwie jest Damian Olszewski? Jak sam mówi, jest praktykiem biznesowym, inwestorem, dziennikarzem i ekspertem telewizyjnym. Ich głównym zadaniem jest przekazywanie wiedzy i doświadczenia osobom niezwiązanym z finansami i inwestycjami. W swoich publikacjach i filmach wyjaśnia, jak działają rynki finansowe i co należy zrobić, aby zwiększyć swoje bogactwo. Ponadto poruszono szereg interesujących zagadnień związanych z tematyką ekonomii. Zapytany, kim jest Damian Olszewski, należy wspomnieć, że jest to naprawdę rzetelna osoba, która w ciekawy i płynny sposób dzieli się swoją wiedzą i przybliża widzom branżę finansową.

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad