Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Kto jest pierwszym YouTuber z większą liczbą subskrybentów na świecie?

Prowadzę aktywny kanał na YouTube od września 2018 roku. Dużo też czytałem i myślałem o tym, jak działa algorytm Youtube. Uważam też, że analizy, które YouTube udostępnia twórcom na karcie YouTube Studio, są bardzo interesujące.

Dziś podam tylko temat. Przygotowuję osobny odcinek poświęcony algorytmowi Youtube. Moje główne tezy na ten temat są następujące:

Światowy Ranking YouTuberów 2021 – Top 10

Najpopularniejsi YouTuberzy nieustannie zmieniają swoje pozycje w światowych rankingach. Możesz zauważyć, że ich liczba subskrybentów zmienia się w czasie rzeczywistym. Prezentowana w tym rankingu pierwsza dziesiątka depcze jej po piętach silna konkurencja. Oto ranking YouTuberów na świecie 2021.

Liczba subskrybentów: 61,4 mln

Youtube – Kto ma najwięcej subskrybentów na świecie?

Kanał T-Series, prowadzony przez indyjską wytwórnię muzyczną założoną w 1983 roku przez Gulshana Kumara, jest obecnie numerem jeden wśród subskrybentów na całym świecie. Jest mocno oparty na muzyce hip hop i id pop, a głównie na muzyce z filmów Bollywood. Ta wytwórnia jest największą wytwórnią muzyczną na rynku indyjskim i obecnie ma ponad 200 milionów subskrypcji pod względem liczby subskrypcji. Kiedyś ten kanał ostro walczył o subskrypcje ze szwedzkim YouTuberem PewDiePie, ale ostatecznie PewDiePie przegrał mimo różnych nie do końca sprawiedliwych zagrywek i T-sires w końcu zajął jego miejsce.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak zostać YouTuberem, kliknij: https://infojob.

pl/jak-zostac-youtuber

Stuu – 4,26 mln subskrybentów

Stuu , czyli Stuart Burton, to YouTuber znany wcześniej jako Polski Pingwin. Zaczynał od Minecrafta, co zdecydowanie przyczyniło się do jego popularności. Na fali rozwoju tej produkcji pojawiło się wiele gwiazd – Stuu jest jednym z tych, którzy najlepiej opanowali tworzenie nowej zawartości. Jest w czołówce youtuberów od początku „boomu YouTube” w Polsce. Stuu był również obecny w tradycyjnych mediach – jego popularność przyciągnęła uwagę telewizji. Założył też Team X, ciekawy projekt skupiający najbardziej wpływowych influencerów w Polsce.

Friz stworzył markę uznawaną za jeden z największych marketingowych sukcesów w historii naszego kraju. Ogromny zasięg, wyjątkowy kolektyw twórców i ciekawe, lekkie treści, idealnie wpisujące się w czasy. Karol Wiśniewski rozpoczął swoją działalność nieco później niż jego konkurenci z tej listy, ale dzięki ciężkiej pracy i rosnącej popularności Pokémon GO udało mu się wspiąć na szczyt i stać się stałym elementem gry.

Data Dash

Liczba subskrybentów: 464 000

Skoncentruj się na bitcoinie, 350 000. Subskrybenci DataDash są śledzeni przez źródło informacji o Bitcoin, w tym o potencjalnych zagrożeniach, wiadomościach, analizach i porównaniach. DataDash wychodzi również poza branżę kryptograficzną, publikując filmy na tematy takie jak trendy giełdowe, zmiany regulacyjne i finansowe. Jeśli chcesz uzyskać dostęp do solidnych analiz dotyczących nie tylko branży kryptowalut, jest to kanał, na który należy uważać.

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad