Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Kto jest światem 1 YouTuber?

Nie, to są firmy działające w różnych sektorach. W każdym z nich spędzimy mniej czasu, ale będzie to bardziej efektywne, ponieważ nasz umysł nie męczy się wiecznym przebywaniem w tym samym środowisku. Będzie też więcej freelancerów.

Czym są chemtrails?

Chemtrails, a właściwie smugi kondensacyjne, to cienkie chmury, które tworzą się w miejscu, w którym leciał samolot. W zależności od sytuacji ich powstawanie umożliwia jeden lub więcej z trzech mechanizmów:

  1. Spaliny lotnicze zawierają parę wodną, ​​zwiększając tym samym lokalną wilgotność, co może prowadzić do przesycenia powietrza, inicjowania parą wodną kondensacja, czyli tworzenie się kropelek (lub kryształów) chmury (patrz rysunek 3),
  2. Spaliny lotnicze dostarczają jąder kondensacji lub krystalizacji – cząstek, na których może osadzać się woda, niezbędnych do tworzenia się chmur, kropelek lub kryształów ,
  3. Lot samolotu powoduje zaburzenia ciśnienia atmosferycznego – powietrze jest lokalnie rozprężane, a tym samym schładzane, co umożliwia kondensację pary wodnej (stąd się biorą smugi kondensacyjne, «emanujące» ze skrzydeł, a nie z silnika samolotu – patrz rysunek 4).

Jak mierzy się prędkość wiatru

Główną wielkością charakteryzującą siłę wiatru jest jego prędkość. Wartość prędkości wiatru określa się na podstawie odległości w metrach, którą pokonuje w ciągu 1 sekundy.

Prędkości wiatru są mierzone za pomocą przyrządów zwanych anemometrami. Składa się z metalowej płytki, która oscyluje w pobliżu osi poziomej, przymocowanej do pionowego słupka. Z boku płytki na tej samej osi znajduje się stały sektor ośmiopinowy. Wiatrowskaz jest przymocowany do słupka poniżej sektora, który utrzymuje deskę płasko na wietrze przez cały czas. Podczas pracy drugiego panel jest odchylany i prowadzony przez kołki, z których każdy wskazuje określoną prędkość wiatru. Stojak na wiatrowskaz obraca się do podstawy, w której 4 długie tyczki są zamocowane w płaszczyźnie poziomej, pokazując główne obszary świetlne: północ, południe, wschód i zachód, a pomiędzy 4 krótkimi, które pokazują północny wschód, północny zachód, południowy wschód i południowy zachód. Wiatrowskaz anemometru pozwala jednocześnie określić prędkość i kierunek wiatru.

Jeśli podobają Ci się owoce naszej ciężkiej pracy i dostarczane przez nas treści, zachęcamy do wpłaty dowolnej kwoty na następujące dane:

Anonimowe wsparcie Bitcoin: bc1q0nsue4f7ancsmnwl23y6dl375je2fpmy8agt6v Anonimowe wsparcie Etherum: 0x7c97b6901DB2107136Bd333db406185dDE3b250D4 (tixagb_tv_00D4) Freedom Fixagb_OL Twitter

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad