Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Kto ma pierwsze miejsce na YouTube?

Na pierwszym miejscu pod względem liczby subskrybentów w Polsce jest Blowek, czyli Karol Gązwa, urodzony 17 grudnia 1996 roku. Kanał Blowka zasłynął w 2011 roku – wówczas jego kanał był znany jako minecraftblow. Jego wczesne lata nagrywania były głównie poświęcone rozgrywce w tę grę, która przyniosła mu dużą popularność. Warto zaznaczyć, że miał zaledwie 18 lat, gdy osiągnął milion subskrybentów, co jest naprawdę imponującym wynikiem. Obecnie od 2018 roku niezmiennie zajmuje pierwsze miejsce pod względem subskrypcji na polskim YouTube. Jego obecna liczba subskrybentów wynosi grubo ponad 4 miliony wyświetleń. Według niektórych informacji dostępnych w Internecie, za jego namową aktor Cezary Pazura zaczął kręcić filmy na YouTube. Blowek wziął udział w programie telewizyjnym „Raport z remontu” w 2018 roku, a w 2019 roku opublikował swoją pierwszą książkę „Zostań YouTuberem”

. Przypominamy jednak, że ta maszyna nie działa sama, ale jest kontrolowana przez użytkowników serwisu. Naprawdę decydujemy o tym, co jest na topie, ponieważ wielu YouTuberów tworzy swoje filmy tylko dla widzów. Często jednak prowadzi to do różnych patologicznych zachowań, takich jak: B.

Pathostreaming, w którym powszechnie występuje alkohol, przemoc, różnego rodzaju narkotyki oraz powszechnie stosowane są różnego rodzaju wulgaryzmy. Jeśli więc nie chcemy, aby takie zjawiska miały miejsce, po prostu ich nie obserwujemy.

Oczywiście nie są to największe kanały na YouTube

Tak, wiem, że na platformie są większe kanały, ale są to profile, które nie należą do pojedynczych osób, należą do całej firmy. Na przykład T-Series, największa indyjska wytwórnia muzyczna i studio filmowe, ma 229 milionów takich subskrypcji. Ciekawostką jest fakt, że PewDiePie walczył z nią o abonament do 2019 roku, który jak widać przegrał.

Drugim i trzecim najczęściej subskrybowanym kanałem jest Cocomelon – Nursery Rhymes i SET India – również kanały należące do dużych firm. Tym samym MrBeast zajmuje pierwsze miejsce w rankingu najpopularniejszych twórców na platformie, PewDiePie – drugie i trzecie – Like Nastya ze 102 milionami.

Zee Music Company

Abonenci: 64,4 mln

Zee Music Company to indyjska firma muzyczna, która rozszerzyła swoją działalność na medium internetowe. Szybko stał się jednym z najpopularniejszych kanałów udostępniania treści w języku hindi. Indyjski nadawca posiada prawa do ponad 3800 tytułów filmowych wiodących wytwórni z udziałem legendarnych gwiazd filmowych Bollywood. ZEE posiada również największą na świecie bibliotekę filmów hindi.

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad