Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Który z chłopaków do wzięcia nie żyje

Nie żyje Roman Paszkowski, znany też jako „Napoleon”, bohater popularnego programu Polsatu Play „Kluci k mání”.

«Napoleon» był jednym z dostępnych bohaterów «Boys». Mieszkał w tej samej wsi co Ryszard – inny, bardziej znany bohater produkcji. Widzowie najbardziej zapamiętali zdanie, które wypowiedział w napisach początkowych programu. W mojej wiosce jest ośmiu kawalerów bez dziewczyn, powiedział mężczyzna, który szuka miłości.

Boys to Buy

Program Boys to Buy pojawił się na antenie Polsat Play w 2012 roku i szybko podbił serca widzów. Reality show emitowany jest od 21 sezonów, a popularność programu zdobył m.in. Ryszard „Szczena” Dąbrowski wraz ze swoją partnerką Joanną Wielochą, Jaruś, Mariusz „Supermario” czy Badziorek.

W każdym sezonie widzowie poznają młodych mężczyzn z małych miasteczek i wsi, którzy znajdują się w trudnej sytuacji życiowej. Mimo otaczających ich problemów nie tracą nadziei na znalezienie w końcu partnerów na całe życie.

Roman Paszkowski nie żyje Napoleon z Boys for the Taking

Roman Paszkowski nie żyje.

Rozgłos w Polsce zyskał dzięki udziałowi w serialu dokumentalnym Polsat Boys to Take, w którym wystąpił pod pojawił się pseudonim Napoleon. W jednym z sezonów produkcji Roman szukał miłości swojego życia, której nie mógł znaleźć.

Znajomy Paszkowskiego z jego rodzinnego miasta poinformował o śmierci Paszkowskiego wkrótce po tym, jak jeden z internautów zamieścił na Facebooku zdjęcie grobu mężczyzny. Smutne wieści oficjalnie potwierdzili przedstawiciele Polsatu, podając przyczynę śmierci:

Nieuleczalnie chory Jaruś z «Chłopców do odbioru»

Informacja o szczegółach nieuleczalnej choroby, z jaką zmaga się Jaruś cierpi od lat walczył, pojawił się na stronie zbiórki. Okazuje się, że mężczyzna zachorował z powodu nieodpowiedzialnego zachowania matki.

Przez wielu wyśmiewany ze względu na swoistą wymowę, ale niewielu z nas wie, że jest to wynik poważnej choroby. Jarek urodził się z FAS, czyli Płodowym Zespołem Alkoholowym. Jest to nieuleczalna choroba, która występuje u dzieci, których matki piły alkohol w czasie ciąży, zwłaszcza w jej pierwszych miesiącach.

IMGW wydało ostrzeżenie przed mrozem, marznącym deszczem i intensywnym śniegiem. Szczególnie źle jest w południowo-wschodniej Polsce.

Piątkowa pogoda przyniesie Polsce mróz. W niektórych regionach wystąpią też bardzo niebezpieczne zjawiska.

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad