Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Łukasz z rolnik szuka żony 2

Prowadzi gospodarstwo razem z rodzicami. Hodują bydło mięsne, jednym z ich głównych zadań jest produkcja kiełbas. Czerpie ogromną satysfakcję ze swojej pracy i jest najszczęśliwszy, gdy jest chwalony za swoje wyroby. Wcześniej zapalony sportowiec, wicemistrz Polski w zapasach, teraz odpowiedzialny, kochający ojciec 10-letniej Jagody, która jest całym jego światem. Po nieudanym małżeństwie, które zakończyło się rozwodem w 2020 roku, potrzebował czasu na uporządkowanie spraw. W tej chwili czuje, że nadszedł czas, aby pomyśleć o sobie, aby wpuścić do swojego świata kogoś wyjątkowego. Łukasz ma 175 cm wzrostu, piwne oczy i ciemne włosy. Przyznaje, że jest wrażliwy i że wiara odgrywa dużą rolę w jego życiu. Chociaż życie było dla niego bolesne, zawsze stara się optymistycznie patrzeć w przyszłość. Poszukuje uczciwej, towarzyskiej kobiety z duzym poczuciem humoru. Jego przeszłość nie jest dla niego ważna. Dziewczyna może być zarówno rozwiedziona, jak i mieć dzieci z poprzednich związków. Preferuje szczupłe kobiety, mniejsze od siebie i potrafi przyciągnąć go pięknym i szczerym uśmiechem.

Czy miałeś wrażenie, że to jest mężczyzna, którego szukasz? nie czekaj! Napisać list! Zarejestruj się na www.rolnikszukazony.tvp.pl lub pod tym linkiem: http://bit.ly/rolnik8 i wyślij list ze zdjęciem na adres: PO Box 67, 02-741 Warszawa, UP 121 z dopiskiem „Łukasz”

Michał Wiśniewski pomaga dzieciom z

Gwiazdor właśnie wysłał wzruszającą wiadomość. Michał Wiśniewski opublikował na swoim profilu na Instagramie post podsumowujący pierwszy dzień akcji charytatywnej „Wiśnia Dzieciom”, w której postanowił odwiedzić podopiecznych rodzinnego domu dziecka w Świnoujściu.

Jurorzy programu „Twoja twarz wygląda mi znajomo” chcieli spędzić czas z dziećmi i obdarować je prezentami z okazji Mikołajek 6 grudnia oraz zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Łukasz z Farmer szuka żony 2 zdradza całą prawdę o serialu

Łukasz z Farmer szuka żony 2 robi wielkie zamieszanie wokół całego serialu o rolnikach szukających żon. Wcześniej zapowiadał, że ujawni całą prawdę o produkcji. Jednak tak się jeszcze nie stało. Jednak z każdym kolejnym wywiadem rysuje coraz więcej historii z numeru, w którym brał udział.

Łukasz Rzucidło jest rozczarowany całą produkcją. Przytoczył jedną z historii, która wydarzyła się tuż przed finałem. Chłopak po prostu czuje się zdradzony… (tixabb_7)

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad