Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Mam 12 lat i nie mam biustu

Coraz więcej rodziców, opiekunów, nauczycieli i wychowawców wie, że dzieci to istoty uzdolnione seksualnie. Wiedzą o tym fakcie, ale niestety nadal nie wiedzą, co z tym zrobić. Nic dziwnego, że seksualność dziecięca to szerokie spektrum zachowań, a temat owiany niepokojącymi tabu nie jest łatwy do zgłębienia.

Porozumienie utrudniają obiegowe opinie oscylujące między dwoma skrajnymi biegunami, które z jednej strony głoszą, że przejawami seksualności u dzieci nie należy się przejmować, a z drugiej, że są one złe, patologia społeczna i choroba ciała i duszy. Ale prawda jest taka, że ​​istnieje „złoty środek” między skądinąd mitycznymi biegunami. Właściwie są trzy… (tixabb_7)

Jak nierówne piersi wpływają na samoocenę?

Wiele kobiet ma nierówne piersi i zwykle nie ma się czym martwić. Czasami jednak trudno ukryć asymetrię, zwłaszcza gdy różnica sięga 30%. albo więcej. Jeśli nie chcesz lub nie możesz zaakceptować piersi asymetrycznych lub powodują problemy zdrowotne, skonsultuj się z chirurgiem, który zdiagnozuje przyczynę problemu i zaproponuje odpowiednie leczenie.

Badania wykazały, że asymetria piersi wpływa na samoocenę, samopoczucie i funkcjonowanie społeczne. Dla wielu kobiet wrodzona asymetria piersi jest krępująca od okresu dojrzewania.

Masaż

Masaż ciała ma wiele zalet dla całego ciała, w tym dla biustu, który staje się jędrniejszy i większy. Na skutek intensywnego dopływu krwi do gruczołów piersiowych zwiększa się napływ prolaktyny i estrogenów – żeńskich hormonów odpowiedzialnych za wielkość piersi.

Masaż piersi w kilku krokach:

Regularny masaż piersi

Regularny masaż piersi jest uważany za jeden z najlepszych sposobów na naturalne powiększenie piersi. Wystarczy masować piersi przez 30 minut dziennie, aby już po miesiącu kuracji (sic!) Twoje piersi powiększyły się o jeden rozmiar! Masaż poprawia krążenie krwi, co powoduje większy napływ fitoestrogenów (hormonów pomagających w powiększeniu piersi) do piersi.

Systematyczny masaż stymuluje również wzrost produkcji prolaktyny – hormonu wzrostu piersi, którego obecność jest kluczowa w leczeniu powiększenia piersi.

  • Jak najszybciej pocieraj dłonie o siebie przez około 6-10 sekund, aby wytworzyć ciepło i energię.
  • Następnie połóż dłonie na piersiach i masuj je do wewnątrz (tzn. nie na boki).
  • Prawa klatka piersiowa zgodnie z ruchem wskazówek zegara i lewa przeciwnie do ruchu wskazówek zegara.
  • Masuj piersi przez 2 sekundy (po 2 rundy każda), a następnie ponownie pocieraj dłonie przez kilka sekund, aby je ogrzać.
  • Powtórz czynność 300 razy.
  • Cały masaż trwa około 15 minut.
  • Powtarzaj to codziennie rano i wieczorem.

Bust Fitness

Najlepszym sposobem na uzyskanie lub utrzymanie jędrnych piersi są odpowiednie ćwiczenia, które możesz bezpiecznie wykonywać w domu. Zwróć uwagę, że trenerzy i media zawsze skupiają się na tym, „jak schudnąć”, „jak schudnąć”, ale prawie nigdy na tym, „jakie ćwiczenia robić na jędrny biust”

. A jest ich całkiem sporo, na dodatek – nie są tak intensywne i właściwie każdy sobie z nimi poradzi 🙂 Najpopularniejszym ćwiczeniem na ujędrnienie biustu jest tzw. pompka, która podobno wzmacnia klatkę piersiową, a co za tym idzie podnieś piersi. Kolejnym niezwykłym ćwiczeniem jest podnoszenie hantli, dzięki któremu rozwiniesz piękne, silne ramiona i klatkę piersiową.

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad