Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Najlepszy tarot na YouTube

Tak często zastanawiamy się, co powiedzą inni? Jeśli zrobię to lub tamto, czy uszczęśliwię tych ludzi? Jeśli nadal będę robić to, co myślisz, że powinienem robić, czy to cię uszczęśliwi? Cóż, niezupełnie, uszczęśliwiasz innych, ale nie siebie i to jest twoje życie, więc dlaczego za każdym razem pojawia się potrzeba aprobaty innych. Chętnie to zrobię, ale czy druga osoba da mi pozwolenie? Czy to uczyni mnie szczęśliwym człowiekiem? Czy szczęście kogoś innego kosztem mojego? Ty decydujesz o swoim życiu i swoim szczęściu. To nie ma znaczenia dla nikogo. Nie potrzebujesz niczyjego pozwolenia na robienie tego, co cię uszczęśliwia. Mimo, że wielu ludzi wokół ciebie jest przeciwnych temu, co robisz i czego chcesz, do czego dążysz w życiu. Nawet wtedy warto podążać za swoim szczęściem i zatrzymywać się na swojej drodze tylko przed ludźmi, którzy całym sercem cię wspierają i są z tobą bez względu na wszystko. Pamiętaj 💚

©Tarot Magic Wszelkie prawa zastrzeżone

Praca i finanse – 2 mieczy

W tym miesiącu możesz uciekać od decyzji. Może nie chcesz nic widzieć ani słyszeć. Możesz mieć przed sobą trudny wybór, możesz mieć dylemat, co wybrać. Możesz czuć się niezdecydowany, niepewny lub wewnętrznie niespokojny.

Warto najpierw przeanalizować wszystkie za i przeciw, co może przynieść straty, a co może przynieść zysk. Ucieczka od problematycznego wyboru niczego nie rozwiąże.

Karta Dwójka mieczy pozwala ci brać udział w rozmowach i negocjacjach. Możesz podpisać umowę jeszcze w tym miesiącu. Jednocześnie możesz powoli, ale pewnie wspinać się po szczeblach kariery.

Gospodarka

Szacunki polskiej gospodarki podawane na podstawie danych statystycznych są niezwykle mylące. Jednym z nich jest relatywnie niski poziom zadłużenia Polski w porównaniu z innymi krajami oraz deficyt finansów publicznych. Tym argumentem prorządowi analitycy sugerują, że Polska nadal ma duży bufor zadłużenia w porównaniu z innymi znacznie bardziej zadłużonymi krajami, takimi jak Niemcy, Francja czy Hiszpania, więc nie mamy żadnych kart do głosowania.

Podobnie sytuacja wygląda z kursem złotego, który w grudniu nawet wzrósł do innych walut, niskim bezrobociem i dość wysokim wskaźnikiem PKB. W takim przypadku Jarosław Kaczyński nie przeprosiłby w Brukseli i nie sprzedał swojego pomysłu na unijne srebrne monety.

Esta web utiliza cookies propias y de terceros para su correcto funcionamiento y para fines de afiliación y para mostrarte publicidad relacionada con sus preferencias en base a un perfil elaborado a partir de tus hábitos de navegación. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Więcej informacji
Privacidad