Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Naprawia problemy z usuwaniem filmów

Prawie każdy uwiecznia ważne i mniej ważne chwile aparatem podczas korzystania z iPhone’a. Aby nie stracić dobrych wspomnień w przypadku problemów lub utraty smartfona, warto wiedzieć, jak przenieść zdjęcia z iPhone’a na komputer.

Nie potrzebujesz żadnego specjalnego oprogramowania ani iTunes, aby przesyłać zdjęcia między iPhone’em a komputerem. Wszystko, czego potrzebujesz, to połączenie kablowe Lightning USB. Możesz także użyć synchronizacji bezprzewodowej z biblioteką zdjęć iCloud.

6 sposobów naprawy powolnego YouTube

 1. Wyczyść dane przeglądania
 2. Zmień adres URL filmu
 3. Aktualizuj karty Chrome (tixagb) Open14 (tixagb ) Otwórz
 4. Usuń złośliwe oprogramowanie
 5. Użyj VPN
 6. Dostosuj jakość wideo
 7. Sprawdź prędkość sieci
 8. Sprawdź adres URL pod kątem błędów odtwarzania

Twoja przeglądarka Chrome przechowuje informacje o każdej nowo odwiedzanej stronie internetowej, dzięki czemu ładuje się ona szybciej przy następnej wizycie. Jednak z biegiem czasu w pamięci podręcznej jest przechowywanych zbyt dużo danych tymczasowych, co może spowolnić usługi internetowe, takie jak YouTube. Usunięcie tych plików tymczasowych zwolni więcej pamięci RAM i zwiększy szybkość przesyłania strumieniowego w YouTube.

Niepotrzebne aplikacje

Dlaczego telefon się zacina? Prawdopodobnie dlatego, że jest na nim zainstalowanych wiele aplikacji, które nigdy lub prawie nie są używane. Podczas korzystania z telefonu często instaluje się jedną lub drugą aplikację. Ale po pewnym czasie nie jest już w pełni wykorzystany. Oznacza to jednak, że liczba zainstalowanych aplikacji w telefonie faktycznie staje się bardzo duża. Przyczynia się to również do zacinania się telefonu. Z tego powodu warto sprawdzić zainstalowane aplikacje na telefonie i odinstalować te, których po prostu nie używasz. Jeśli w przyszłości będziesz chciał ponownie korzystać z aplikacji, możesz ją po prostu zainstalować ponownie. Dotyczy to również płatnych aplikacji. Po dokonaniu płatności nie musisz ponownie płacić za nową instalację. Jeśli nie chcesz usuwać aplikacji, możesz je wyłączyć. Wiele aplikacji oferuje tę opcję. Wystarczy przejść do ustawień telefonu i wyłączyć wybrane aplikacje.

Należy jednak pamiętać, aby nie odinstalowywać i nie wyłączać ważnych aplikacji, bez których telefon nie może działać poprawnie.

Odpowiadając na pytanie, co zrobić, gdy telefon się zawiesza, nie można zapomnieć o wyczyszczeniu pamięci podręcznej. Odpowiada za tymczasowe przechowywanie różnych danych. Mogą to być informacje o odwiedzanych witrynach internetowych. Informacje przechowywane w pamięci podręcznej sprawiają, że strony internetowe ładują się szybciej, gdy odwiedzasz je ponownie. Jest to więc przydatne rozwiązanie. Jednak z czasem pamięć podręczna się zapycha. Może to spowodować zawieszenie telefonu. Dlatego warto od czasu do czasu wyczyścić pamięć podręczną telefonu. Ta opcja jest w ustawieniach telefonu.

1] Użyj oprogramowania do naprawy wideo

Profesjonalne oprogramowanie do naprawy wideo – takie jak Stellar Video Repair, dostępne tutaj, naprawia uszkodzone filmy zarejestrowane przez dowolną kamerę, CCTV, kamerę samochodową, drona, telefon komórkowy itp. nagrany. W trzyetapowym procesie – dodaj plik, napraw i zapisz – oprogramowanie oferuje szybką i skuteczną naprawę uszkodzonych filmów. Możesz wyświetlić podgląd filmów przed zapisaniem ich w wybranej lokalizacji.

Łatwe w użyciu oprogramowanie do naprawy wideo może naprawić MOV, AVI, MKV, MP4, AVCHD, MJPEG, WEBM, ASF, WMV, FLV, M4V, 3G2, 3GP, DIVX, MPEG, MTS i F4V.

Sprawdź swoje rozszerzenia, wtyczki, pamięć podręczną i pliki cookie.

Niektóre problemy z wideo lub grami są spowodowane przez rozszerzenia, wtyczki Chrome lub coś przechowywanego w pamięci podręcznej lub danych przeglądarki.

 1. Otwórz Chrome na swoim komputerze.
 2. Kliknij Więcej Więcej w prawym górnym rogu, a następnie kliknij Nowe okno incognito.
 3. Przejdź do strony filmu lub gry w oknie incognito.

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad