Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Czy jesteś gotowy na prawdziwą miłość?

Od dawna wiadomo, że postawa odgrywa kluczową rolę w dążeniu do sukcesu. Dziś miłość jest naszym rozszerzeniem słowa sukces. Zanim zaczniesz się zastanawiać, jak i gdzie jest twój przyszły mąż, odpowiedz sobie na pytanie: czy chcesz się zakochać? Tak, tak… piszemy o znalezieniu drugiej połówki, a wielu z nas nie jest gotowych na miłość. Niezależnie od powodów. Może nie mamy na to czasu, może dobrze sobie radzimy bez chłopaka czy męża, może w głębi duszy czujemy, że założenie własnej rodziny niekoniecznie jest tym, czego potrzebujemy.

Ważne jest, aby rozpoznać, gdzie jesteś w swoim życiu. Jeśli chcemy się zakochać, musimy poczuć, że nadszedł czas na miłość. By w końcu otworzyć się na innych, zaangażować i dać każdemu szansę na lepsze poznanie się. Jeśli tego nie zrobimy, świadomie lub nieświadomie odrzucimy innych.

Jedyna bezpieczna praca w życiu

Rozumiem, że do szczęścia możesz potrzebować miłości, gorącej herbaty z miodem i dwudziestu milionów dolarów. Jednak nie uważam, że wszystkie te rzeczy powinny być celem w życiu.

Czy wiesz dlaczego? Bo na tej liście jest miejsce tylko na jeden punkt: „Bądź lepszym człowiekiem”. Chodzenie tą ścieżką to śmierć!” Na przykład, jeśli dostaniesz to, czego chcesz, możesz sobie pogratulować, ale jeśli ktoś tak mocno kopnie cię zamiast poprosić o drugą randkę, że cieszysz się, że nie widziałeś całej Drogi Mlecznej , oznacza to na przykład, że idziesz w zupełnie złym kierunku i Twoim zadaniem jest znalezienie błędu. zbudowanie stabilnego, szczęśliwego związku to przede wszystkim wspieranie własnego rozwoju osobistego, który jest niezbędny do zachowania dobrego zdrowia psychicznego

Postrzeganie siebie jako silnej osoby i świadomość, że są warci dobrej, szczerej miłości oraz dostrzeganie swojego odważna i pewna osobowość, krótko mówiąc, pomoże Ci „stworzyć” lepszą, bardziej satysfakcjonującą miłość

A gdzie jest książę?

„Miłość cię znajdzie” działało dobrze, gdy rodzice rzeczywiście wybierali mężczyznę, dziewczyna naprawdę nie musiała prowadzić szczególnie aktywnego życia, nawet to mogło działać na jej minusy. Jednak takie związki niekoniecznie dotyczyły miłości — mąż musiał po prostu spełniać pewne kryteria, a to, czy względy praktyczne idą w parze z głębokim uczuciem, było często drugorzędne.

A dzisiaj? Cóż, dzisiaj nadal panuje przekonanie, że kobietę można podbić. A dziewczyny, które odważnie przejmują inicjatywę, nieczęsto spotykają się ze spojrzeniami lub same uważają, że nie wypada się tak zachowywać. Więc poczekaj. Czekają, aż ktoś ich zauważy, porozmawia z nimi, wykona pierwszy krok. Rozrzuć papiery przed biurkiem, przytrzymaj otwarte drzwi windy, wsiądź do tej samej taksówki. Oczywiście można pomóc losowi, ale nie nachalnie, bo jeśli jest tylko jedna osoba, która go znajdzie, to on to zrobi. Tak, można się śmiać, że życie to nie bajka, a jednak takie oczekiwania nie są rzadkością.

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad