Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

O co chodzi z liczbą 69

Co oznacza liczba 69? Liczba ta ma wiele znaczeń w zwyczajach, kulturze, numerologii, a także w nauce. Przede wszystkim liczba ta jest symbolem ruchu młodzieżowego założonego w Londynie w 1969 roku. Członkowie ruchu uważają liczbę 69 za swój symbol i znak rozpoznawczy. Byli to chłopcy z klasy robotniczej, którzy lubili się bawić, wyznawali proste i staroświeckie wartości i czasami wywoływali kłótnie. Jednak dzisiejsi skinheadzi są przeciwieństwem swoich założycieli, obecnie mamy wiele różnych subkultur skinheadów. W numerologii liczba ta oznacza pożegnanie z kimś lub czymś, ale niekoniecznie pożegnanie, które prowadzi do złego zakończenia. Symbolika tej liczby oznacza, że ​​przeciwieństwa się przyciągają i uzupełniają. Oczywiście najbardziej popularną definicją liczby 69 jest pozycja seksualna opisana w Kamasutrze jako przykład seksu oralnego, w którym bierzemy odpowiedzialność za pieszczoty naszego partnera i czerpanie z nich przyjemności. Kama Sutra definiuje tę pozycję słowem Auparishtaka i ma kilka wariantów: – 69 pozycja boczna – 69 pozycja stojąca – 69 pozycja leżąca – 69 pozycja kolanowa – 69 pozycja leżąca. W nauce liczba to nazwa obiektu niebieskiego Messier 69, planetoidy 69 Hesperia, liczba atomowa Thulium i nazwa galaktyki NGC 69. Liczba 69 jest również liczbą naturalną, która następuje po liczbie 68 i poprzedza liczbę liczba 70 Pod względem horoskopów liczba 69 jest związana ze znakiem zodiaku Rak.

Przesłanie Anioła numer 69

Anioł numer 69 mówi ci, że nadszedł czas, aby zająć się działaniami związanymi z twoimi pasjami i duchowymi zainteresowaniami, które obejmują każdy aspekt twojego życia być pod wpływem naturalnej poprawy. Jeśli się na tym skupisz, Wszechświat zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby. Będziesz mógł przekazać wszystkie swoje lęki i zmartwienia swoim aniołom stróżom w celu nawrócenia i ulgi, ale przede wszystkim będziesz chciał żyć zgodnie ze swoimi duchowymi prawdami.

Przesłanie za liczbą 69 oznacza, że ​​pewien cykl lub kamień milowy w twoim życiu kończy się z przyczyn karmicznych. Powinieneś wiedzieć, że te zakończenia i postanowienia są przydatne, ponieważ prowadzą cię do twojej prawdziwej ścieżki życiowej i celu, który sobie wyznaczyłeś.

2137 – Analiza i ciekawostki

2137 to jeden z najstarszych i najczęściej używanych memów w polskim internecie, który ma swoje korzenie w polskich forach trolli wzorowanych na 4chan. Za szeroką dystrybucją najprawdopodobniej stoi karaluch. 2137 jest często umieszczany w pułapkach i komentarzach niezwiązanych bezpośrednio z Papieżem jako prosta liczba, z przymrużeniem oka dla czytelnika. Jeśli liczba 2137 zostanie wygenerowana losowo (np. łączna liczba polubień pod artykułem to 2137), to prawidłowo wykonany zrzut ekranu może stać się memem. Często osoby zaangażowane świadomie szukają tej liczby lub czasu w różnych miejscach, aby dodać kpiącą historię. O godzinie 21:37 na wielu stronach internetowych pojawiają się wpisy oznaczone numerem 2137, którym zwykle towarzyszy religijna piosenka Barka, którą Jan Paweł II lubił najbardziej. Nabijanie się z Papieża, żartowanie z godziny jego śmierci, tworzenie memów, pisanie #jp2gmd (Jan Paweł II gwałcił małe dzieci), #jp2zms (Jan Paweł II zabrał mi papierosy) itp., to właśnie nazywamy oczernianiem Papieża. To również pasuje do 2137.

Anioł numer 69

Anioł numer 69 to harmonijne połączenie wibracji numeru 6 i numeru 9. Anioł szósty nadaje atrybuty odpowiedzialności, rozwiązań, kompromisu, dostosowania , troskę o byt – rodzinę i dom, wdzięczność, materialne aspekty życia, współpracę i współdziałanie, łaskę, godność, bezwarunkową miłość. Z drugiej strony liczba 9 niesie energie człowieczeństwa, wewnętrzną mądrość i intuicję, zakończenie pewnych faz i wniosków, komunikację, zgodę, altruizm i życzliwość, pokorę, przewodnictwo, uniwersalne prawa duchowe panujące we wszechświecie, twój boski cel życia i łatwej pracy.

Anioł numer 69 niesie wiadomość od twoich aniołów, że nadszedł czas, abyś przestał być przywiązany do własności i rzeczy materialnych, zwłaszcza jeśli masz szczególne i nadmierne przywiązanie do niektórych z nich. Twoi aniołowie proszą cię, abyś „puścił” i „odesłał” to, co jest stare i już ci nie służy. Symbol 69 zapewnia cię, że wszystko, co opuści twoją przestrzeń, zostanie zastąpione czymś nowym i większym. Zachowaj otwarty umysł i przyjmuj wszystko, co stanie Ci na drodze z otwartymi ramionami. Przygotuj się na rozpoczęcie nowego rozdziału w życiu, czeka na Ciebie wiele dobrych rzeczy.

Esta web utiliza cookies propias y de terceros para su correcto funcionamiento y para fines de afiliación y para mostrarte publicidad relacionada con sus preferencias en base a un perfil elaborado a partir de tus hábitos de navegación. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Więcej informacji
Privacidad