Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

O czym można pisać z kolegą

Schody czasami zaczynają się, gdy myślimy o tym, o czym piszemy z facetem, którego lubię. Chcemy zrobić wszystko, żeby zechciał pójść z nami na randkę. Więc co możesz napisać swojemu chłopakowi, aby zachęcić go do polubienia cię? Oto kilka przykładowych wiadomości, które możesz mu wysłać:

  1. Cześć, już nie śpisz? Mam nadzieję, że nic mi nie jest.
  2. Witam, chciałem tylko życzyć miłego dnia. Myślę o Tobie ciepło.
  3. Cześć, może spotkamy się w piątek po wszystkich naszych zajęciach?
  4. Dobranoc, słodkich snów.
  5. Cześć, miło, że jesteś na imprezie w sobotę. Nie mogę się doczekać, żeby was zobaczyć.

O czym powinieneś rozmawiać ze swoją miłością?

Rozmowa przez telefon lub komunikator jest zawsze prostsza. Kiedy musimy porozmawiać z kimś twarzą w twarz, niektórzy ludzie czują się zestresowani. Nie każdy jest pewny siebie i wie, jak poprowadzić rozmowę w taki sposób, aby nasz partner był zainteresowany.

O czym powinieneś rozmawiać ze swoją miłością? Jak rozpocząć rozmowę, aby każdy, kto wpadnie Ci w oko, chętnie do niej dołączył.

Rozpoczęcie rozmowy

JAK ZAREZERWOWAĆ TAK JAK MY W 90 SEKUND Obejrzyj ten film na YouTube

Oto tematy do omówienia na pierwszej randce. Przekonasz się, że większość ludzi powie przynajmniej kilka słów na każdy z tych tematów. Jeśli natkniesz się na coś interesującego lub coś, co Cię interesuje, porozmawiaj o tym przez chwilę. Oderwij się od tematu otwierającego i zadaj dodatkowe pytania dotyczące tego, co Cię interesuje. Ludzie zwykle lubią mówić o sobie, więc zwykle dobrze jest skupić się na nich i być dobrym słuchaczem w przypadku okazjonalnych pytań.

Wątpliwości co do innego języka:

  • Nie mam pojęcia, nie mam nadziei? Posłuchaj tej historii… Przeliteruj słowa kończące się na -i, -ji, -ii
  • Cele czy komórki? Który kształt jest prawidłowy?
  • Anglia czy Anglia? Naucz się poprawnej pisowni

jedzenie

Bo kto nie lubi jeść? O tym też możesz porozmawiać. Poznaj swoje ulubione potrawy, smaki i tradycje. Możesz wyszukać przepis lub wymyślić własny i ugotować coś razem.

To czas, który większość z nas doskonale pamięta. Zapytaj go o dobre czasy, zabawne błędy lub zawstydzające chwile. Można też zobaczyć stare zdjęcia, które przypominają wiele historii.

Esta web utiliza cookies propias y de terceros para su correcto funcionamiento y para fines de afiliación y para mostrarte publicidad relacionada con sus preferencias en base a un perfil elaborado a partir de tus hábitos de navegación. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Więcej informacji
Privacidad