Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

O której godzinie przesyłają filmy na YouTube?

Niech zgadnę – jesteś artystą, jakiś czas temu założyłeś kanał na YouTube i opublikowałeś swoje pierwsze teledyski. Od ostatniej premiery minęło już trochę czasu, a patrząc na wyniki oglądalności, zastanawiasz się: czy są sposoby na ulepszenie kanału? Odpowiedź brzmi tak. Oto prosta lista kontrolna, która pomoże Ci upewnić się, że robisz wszystko, co w Twojej mocy, aby zoptymalizować swój kanał YouTube, aby zwiększyć liczbę wyświetleń, zbudować lojalnych odbiorców i zarabiać więcej w YouTube.

1. WYBIERZ NAZWĘ KANAŁU Nazwa kanału w YouTube różni się od jego adresu URL. Nazwę można później edytować i zmieniać, ale najlepiej wybrać ją wcześniej i trzymać się jej. Zachowuj spójny i konsekwentny branding przez Ciebie jako artysta. Wybierz więc coś, co jest w miarę krótkie i łatwe do zapamiętania (np. nazwa zespołu), coś, co pozwoli widzom wiedzieć, czego mogą się spodziewać po odwiedzeniu kanału. Możesz edytować informacje o swoim kanale YouTube, logując się na swoje konto Google+. Jeśli jesteś artystą, warto dodać słowa: OFFICIAL CHANNEL lub OFFICIAL do nazwy kanału, ponieważ widz zwykle szuka oficjalnego kanału artysty za pomocą wyszukiwarki YouTube i wierz mi, czy ci się to podoba, czy nie, w tym momencie niestety ktoś wrzuci Twój teledysk na Twój kanał i identyfikator treści nie zawsze będzie działał, tzn. H. system YouTube ma chronić przed takimi sytuacjami

Czym są premiery na YouTube?

Premiery na YT są właściwie podobne do tego, co YouTuberzy mogą wykorzystać na FB. Więcej o tym rozwiązaniu z tego medium przeczytacie w artykule Premiery na Facebooku – nowy format wideo.

Obie wersje mają podobną nazwę i podstawową funkcjonalność. Różnica polega na tym, że na YT jest znacznie lepiej:

  • Możemy połączyć się z innymi mediami społecznościowymi;
  • Zachęcaj użytkowników do interakcji na czacie przed uruchomieniem;
  • Podczas pierwszej transmisji użytkownicy mogą również korzystać z czatu;
  • Użytkownicy mogą wyłączyć opcję przypomnienia przed uruchomieniem.

Czy zawsze lubisz oglądać filmy w YouTube?

Lorsque nous réalisons une publishing, il est très que dans les premieres heures de sa publishing, elle reçoive le plus grand nombre de visites. C’est pourquoi, il est plus qu’évident que nous devrions realizuje tę publikację w momencie ruchu lub wizyt użytkowników na platformie YouTube dla szybkiego łańcucha.

To bardzo przydatne narzędzie Studio Creator, które uwielbiasz, ale w tej chwili jesteśmy w momencie wielkiej wizyty. C’est pourquoi ce que nous allons faire est d’aller sur notre chain YouTube pour nous connecter. Wisiorek ce temps, nos iron à notre icone, qui est en haut à droite.

Jak zrobić film na YT, który przyciągnie tłumy i wypromuje Twój kanał?

W tej sekcji zebrałem nie tylko wskazówki, jak stworzyć dobry film na YouTube, ale także jak podejść do nagrywania filmów obejmujących cały kanał. Więc nie chodzi tylko o stworzenie filmu, ale także o dopasowanie go do innych ujęć, które robisz, aby dotrzeć do właściwych osób i wzbudzić ich zainteresowanie. W końcu wiesz już, że każdy film na Twój biznesowy kanał YouTube powinien być zgodny z wcześniej ustaloną strategią. Poniżej znajduje się 10 podstawowych zasad, których należy przestrzegać podczas tworzenia kreacji sugerowanych przez sam YouTube. W rzeczywistości jest to rozszerzenie czterech punktów przedstawionych powyżej, dotyczących budowania strategii kanału YT.

1. Twórz treści, którymi inni chcą się dzielić

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad