Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Oznaki że ona nie chce z tobą być

Nikt nie lubi wiedzieć, że ktoś nie jest nim zainteresowany. Ale to prawda, nawet jeśli próbujesz temu zaprzeczyć. Jeśli nie pisze ani nie dzwoni, to prawdopodobnie nie dlatego, że stracił palce w strasznym wypadku lub zapadł w śpiączkę. Oznacza to, że cię nie lubi lub nie lubi cię na tyle, żeby do ciebie zadzwonić. Nawet jeśli jesteś zakochany, druga osoba może to postrzegać zupełnie inaczej. Ponieważ temat znacznie częściej dotyczy kobiet, ten artykuł jest skierowany do kobiet. Jakich sygnałów powinieneś szukać, aby zobaczyć, że nie jest tobą zainteresowany i że nic z tego nie wynika?

Często mówi o swoim byłym

Skąd mam wiedzieć, czy dziewczyna mnie lubi? Zasada inwestowania

Kluczem do zrozumienia sygnałów dotyczących stóp procentowych jest rozpoznanie, że opierają się one na tym, że ktoś chce Cię w swoim życiu.

To trochę jak ze wszystkimi zainteresowaniami. Jeśli coś lubisz, wkładasz w to czas i wysiłek. Jeśli interesują Cię samochody Ferrari, z pewnością będziesz chciał dowiedzieć się o nich więcej. Jeśli zlot ich właścicieli jest blisko ciebie, z przyjemnością tam pojedziesz. W wolnym czasie wyobrazisz sobie jazdę samochodem z końską plakietką.

Jak to wszystko się zaczęło? Pierwsza oznaka problemu, np. B. Utrata zainteresowania tobą

Niestety, prawda jest taka, że ​​większość tych problemów zaczyna się od mężczyzny, który chce za dużo. Zasada, że ​​jeśli dajesz komuś palec, to oczekujesz, że cała ręka działa tu idealnie, choć do tego wszystkiego trzeba dodać kobiecą kapryśność.

Niestety, im lepszy jesteś, tym bardziej prawdopodobne jest, że znudzisz się nią, jeśli zbyt chętnie oddasz jej całe swoje serce. Kobiety wolą drani, którzy je krzywdzą i doprowadzają do płaczu. Więc jeśli jesteś miłym facetem, który naprawdę i naprawdę cię kocha, musisz być trochę wyrachowany, aby nadal była atrakcyjna, ciekawa i trochę niedostępna tylko po to, by poczuła się źle, że cię zostawiła.

Oznaki, że cię nie kocha:

Jeśli spędzasz zbyt dużo czasu z kobietą, ma cię dość i nie ma czasu ani miejsca, by za tobą tęsknić.

Jeśli zaczniesz działać wcześnie, wciąż jest szansa, że ​​zauważysz oznaki, że ona już cię nie kocha – zakładając, że kochała cię wcześniej i nie udawała;

Wciąż poluję

Podobna sytuacja do powyższej dotyczy osób, które twierdzą, że są z tobą w związku, ale ciągle się rozglądają. Wygląda na to, że spędzacie razem czas. Tu wskakujesz na rower, tam na piwo w plenerze. Opowiadają o twoich planach i dzielą się swoimi dotychczasowymi doświadczeniami. Nie zmienia to jednak faktu, że ten ostatni wciąż otoczony jest tym samym kręgiem potencjalnych kandydatów.

To nie oznacza miłości. To znaczy, że jesteś tam przez chwilę.

Esta web utiliza cookies propias y de terceros para su correcto funcionamiento y para fines de afiliación y para mostrarte publicidad relacionada con sus preferencias en base a un perfil elaborado a partir de tus hábitos de navegación. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Więcej informacji
Privacidad